Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbuggyantam? Mi ez?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok.Van egy srác,aki mindent megtesz azért hogy megbántson,leégessen mások előtt,uralkodni akar rajtam,belém köt állandóan beleröhög az arcomba,szóval szemét velem nagyon.Én őt sosem bántottam,egyszerüen nem bír engem mégsem.Utálnom kéne.Akkor kezdtem észrevenni őt,mikor először "beszemétkedett".Amúgy jelentéktelen volt régen.Alig várom hogy láthassam,hogy rámnézzen hogy gúnyosan kinevessen.Félek tőle.Ha tudom hogy nemsoká összefutok vele,már előre gyomoridegem van,és amikor látom rajta az indulatot az a legjobb érzés.Erősen vonzódok hozzá,amióta piszkál.Mikor belép a terembe,én háttal vagyok az ajtónak,nem látom hogy ki lépett be de őt megérzem.Az egész testem fölmelegszik.Érzékelem mikor a közelemben van.Amióta szemétkedik,én azóta vonzódom hozzá.BETEG VAGYOK?????
2011. nov. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2011. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Stockholm szindróma.
2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha csak ennyi kell a nőknek a vonzalomhoz... holnap azt hiszem fellököm azt a szép barna lányt és kiröhögöm, meglátjuk így bejövök-e neki?!

(csak vicc volt, irónia!)

2011. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. nov. 7. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Stockholm-szindróma, vagy enyhe mazochizmus... melyik a szimpibb??
2011. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha megtudná hogy vonzódok hozzá,mégjobban utálna.:D De az nekem jó:D
2011. nov. 7. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, h dagadt vagy vagy ronda!
2011. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom már megítélni,nem tartottam jóhapsinak amíg nem volt velem ilyen.Most meg olyan férfiasnak látom.:D
2011. nov. 10. 05:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!