Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen gyakran és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen gyakran és milyen okból szoktatok sírni? (nem azért írtam a kérdést ebbe a kategóriába, mert csak "szerelem-szex" téma miatti sírásra gondolok, csak ezt szokták nézni a legtöbbet)

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 20:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nem is tudom erre mit mondjak..
2011. nov. 20. 01:26
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
Én egy laza 15 éve egy könnycseppet sem ejtettem, még temetésen sem. Helyette inkább leiszom magam.
2011. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%
Hehe! Utolsó: -Képzeld! Mehghalt a szomszéd Mari néninek a testvérének az apja! -Na akkor gyorsan a kocsmába mielőtt elsírom magam! xD
2011. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy két film ami érzrlmileg meghatott,de konkrétan nem sírtam ezeken,csak könnybe lábadt a szemem.Konkrétan utoljára 10évvel ezelött sírtam,de ez hosszu....
2011. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

én sajnos érzelmes fiú vagyok, ami nem nyerő a lányoknál


de mindig ügyelek azért, hogy csak amikor egyedül vagyok a szobámban, akkor sírom ki magamat


azért, mert valami érzelmes, romantikus filmet látok vagy azért, mert sajnos nem kellek egy lánynak sem


most is sírni fogok, mert elég depis napom van, így egyedül csaka haverok tartanak még életben


én csak egy kedves, normális, hűséges szeretnivaló lányt szeretnék az életemben, de minden mást megkaphatok kivéve azt, amit a legjobban szeretnék, ezért már nincs kedvem élni sem igazából

2011. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Sírni valakiért, sírni valami miatt,

Átöleled a bánatot, hogy a fájdalmadat kiadd!

De ne szégyelld soha, ez nem a gyengeség jele,

Ha az élet iskola, akkor ez az érző ember jegye!

2011. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Ha nem jön meg...


19/F

2012. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én akkor mikor meghalt magdi anyus és tudtam hogy ő már nem fog leszopni!
2012. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha kifogy a sör a hűtőből...
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Ha a sört felissza az asszony, vagy ha odafingik mellém.
2012. jún. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!