Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel spontán halálra ijeszteném a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akit csak látásból ismerek de nagyon tetszik. Képtelen vagyok vele szemkontatust teremteni mert folyton a padlót bámulja vagy csak néz ki a fejéből, meg elég ritkán látom...nekem kicsit olyan a gyerek mintha nem ezen a bolygón élne de azért cuki :D

Kicsit félénknek is tűnik szóval esélytelen hogy valaha is odajöjjön hozzám,ráadásul én egy évfolyammal felette vagyok.

Ezért arra gondoltam "rányomulok" és lesz ami lesz. Szóval valamelyk szünetbe vagy hazafele (itt lakik tőlem pár utcányira) odamegyek,bemutatkozok, elmondom neki hogy szimpatikusnak tűnik és ha van kedve beszélgetni akkor valamikor keressen fel. Majd ott hagynám :D Inkább nem várom meg a reakciót mert szegény szerintem úgy meglenne illetődve hogy nem tudna megszólalni,így hagyom hogy feldolgozza a történteket. Szerintek ez nagyon ratyi? Vagy lenne rá esély hogy ezek után keresne vagy ez nagyon nyomulós?

Én 17/L ő 16/F


2011. okt. 2. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, olyan lehet az a fiú, mint én. :D

Szerintem jó ötlet. Jó Neked, hogy meg mered ezt csinálni. :P

De azért lassan sétálj el, hátha azt mondja, hogy várj! :D

2011. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos, de mivel nem ismered nem tudod hogy mennyire lenne megilletődve, én nem rohannék el egyből.
2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Btw, hozzám is oda jöhetne valaki. :(
2011. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minden srác álma, hogy kikezdjen vele egy nő, de tényleg.
2011. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Unknown525 ***** válasza:
Ez szerintem jó ötlet,de viszont lehet azt hiszi majd,hogy vmi átverés,vagy valami hasonló szivatós dolog...(félénk embereknél előfordul).Fiúknál sztem nem téma ez a "nyomulós" dolog,nem vagyunk olyan szívbajosak,mint a lányok :D Sok sikert! 17/F
2011. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amúgy én is gondoltam arra hogy azt hiszi hogy csak fogadásból szórakozok vele,de magyarázkodni se akarok mert akkor pont az ellenkezőjét érném el.

Nehéz ügy :/

2011. okt. 2. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyos.. :) Szerintem is nyugodtan próbáld meg ;D


19/f

2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aranyos, nyugodtan. :)
2011. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajj ez jó. :D

Szerintem csináld meg, de inkább ne a suliba, inkább az utcán.

2011. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előbb azért győződj meg arról, hogy észre is vegye ki vagy és fel is ismer hogy "jé te egy suliba jársz velem meg ez és ez vagy", különben ha megint csak a földet nézi majd nem fogja tudni kihez kell odamennie beszélgetni :D
2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!