Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy egyik kapcsolatom sem működik?

Figyelt kérdés

Már 2 éve, hogy szerelmes vagyok egy tanáromba. Barátok vagyunk, nagyon jókat szoktunk beszélgetni, eljárunk együtt ide-oda, sokszor kerültünk már elég közel egymáshoz, de mindig tudtuk, hogy van egy határ amit nem szabad átlépnünk.

Ép ezért nem is történt közöttünk semmi, történhetett volna, de valami/valaki mindig meggátolta, amit utólag nézve nem is bánok. Nem lett volna jó ötlet fejest ugrani.

Az anyukám magyar, az apukám spanyol. Én 2 éve költöztem Magyarországra, és ő volt az egyetlen, aki nem irigykedett rám, nem volt mogorva, kedves volt hozzám, mindenben segített. Egyedül lakom Magyarországon is egy-két rokonom él vidéken, így semmi társaságom nincsen, nem vagyok az a nagy barátkozós típus, ezért is töltöttünk együtt sok időt. Ő 34 éves, nyíltan még nem mondtam meg neki, hogy igen szeretem, de tudom, hogy tudja, nem bolond hisz a vak is észreveszi, hogy milyen boldog vagyok ha vele lehetek,a szememből ki lehet olvasni, ha csak ránézek megdobban a szívem.


Elkönyveltem magamban, hogy nem. Ennek nem lehet jövője.

Megpróbáltam más kapcsolatokat, háttérbe szorítottam a tanáromat, és egy hónapig minden szépen rendben megy, boldog vagyok. A tanárom elől próbálom titkolni, ha van valakim, mert látszik rajta, hogy féltékeny, és rögtön el kezd kerülni.


Szóval miért van az, hogy nem működnek a kapcsolataim? Ennyire befolyásolja az érzéseimet? Az, hogy látom minden nap?! Próbálom nem észrevenni, kevesebbet foglalkozni vele, és sikerül is EGY HÓNAPIG. Aztán jön valami ami visszazökkent, 2 év alatt 3 kapcsolatom ment tönkre e-miatt.


Szerintetek el kéne mondanom a tanáromnak, hogy szeretem? És ha mégis, ezt hogy tegyem meg?

Érettségi után lehetne valami?

Vagy attól még megbüntethetnék, mivel a volt tanárom?


Már nagykorú vagyok így sem lehetne semmi, mivel a tanárom ?



18/L


2011. nov. 8. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha leérettségizel, utána már szerintem lehet köztetek valami. Bár elég nagy a korkülönbség,de azért megpróbálhatnátok ha ennyire szereted.És hogy miért nem működnek a kapcsolataid a válasz erre egyértelmű,hiszen csak őt szereted. Viszont ez remélem igazi szerelem és nem csak plátói.
2011. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!