Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van kapcsolatom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van kapcsolatom egy ffivel, akinek van élettársa, gyermeke Nem függünk egymástól, és nagyon jól működik a dolog, mindenben megértjük egymást. Vajon lesz ebből komolyabb dolog is?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem tartom vaószínűnek, hiszen már három éve együtt vagytok. Ha ennyi idő alatt nem határozta el, hogy veled akar-e lenni teljesen, akkor szerintem elég kicsi az esély rá.

Gondolj bele, neki ez így tökéletesen megfelel, hiszen baromi kényelmes.

Remélem nem lomboztalak le!

2008. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igazad van, én is ezt gondolom,de az az igazság, hogy nekem is így tökéletesen megfelel ez az állapot!

Néha annyira ragaszkodik hozzám és én pont attól tartok,hogy egyszer csak itt felejti magát nálam.Ezt egyenlőre nem szeretném,pedig nagyon nagyon szeretem,csak sokat csalódtam

már! Ja és ilyen kapcs.még nem volt!

2008. máj. 6. 18:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Jó nagy gyökér az a srác, h megcsalja az élettársát.

De te se vagy semmi...remélem lebuktok, és az asszony megcibál...

2008. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért cibálná meg???? Talán ő fogadott hűséget? A pasi a hibás! Túl gyenge ahhoz hogy kilépjen a régi kapcsolatából, ami ugye nem működhet, mivel 3 éve veled is van, tuti nem boldog az asszonnyal.

Akkor lesz belőle komolyabb dolog, ha te azt akarod és a tudomására hozod! Szerintem!

2008. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor lesz belőle komolyabb dolog, ha te azt akarod és a tudomására hozod! Szerintem!----> azért sztem ez nemcsak rajta múlik, de mindegy.

Én 5 évet töltöttem el egy ilyen kapcsolatban. Mi is nagyon jól megvoltunk együtt, szerettük egymást, nagyon sokszor éreztem, hogy ő is szeret, voltak közös programjaink, nagyjából minden úgy működött, mint egy normális kapcsolatban, cska nem aludtunk együtt. Én is megmagyaráztam magamnak, hogy miért is olyan nagyon jó ez így nekem (és tényleg el is hittem!!!), mert végülis független voltam, azt csináltam amit akartam- persze nem szexeltem másokkal,de nekem az nem is hiányzott, mert ő totálisan kielégített- szóval szabadság, barátnők, bulik, stb, közben meg mégis volt egy állandó kapcsolatom, akivel "boldog" voltam. De egy idő után egyre jobban vágytam arra, hogy néha együtt aludjunk, vagy hogy velem legyen akkor, amikor szükségem lenne rá, vagy egyáltalán érezzem, hogy Ő EGY BIZTOS PONT AZ ÉLETEMBEN, A FÉRFI AKIT SZERETEK, A TÁMASZOM... aztán vártam, hogy a gyerekei nagykorúak legyenek. Aztán azok lettek és semmi nem történt. Mai fejjel már úgy gondolom, hogy ha kb fél- 1 év alatt nem cuccol hozzád a pasi, akkor már nem is fog. Mert ha tényleg TÉGED szeret, akkor nem boldog az asszonnyal és akkor lépni fog mielőbb, mert minél tovább húzza, neki is annál rosszabb. Ha meg nem szeret annyira, hogy lépjen, akkor nem fog később sem. Nekem ez a véleményem. Mellesleg nagy görénynek tartom az olyan pasikat, akik független lányokat kötnek le és veszik el az idejüket a semmiért. :( Sajna vannak jópáran.

2008. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az előző is én voltam, csak még annyit akarok, hogy az a baj ezzel, hogy (bár nem írtad a korodat) neki megvan mindene, ami kell a teljes élethez, sőt, még több is, hiszen ott vagy neki Te, valszeg fiatalabb vagy az asszonynál és jobban is nézel ki (már csak azért is, emrt nincs egy családod, akikről gondoskodni kell és tudsz eleget magaddal foglalkozni). A te időd viszont csak megy és ha hiszed, ha nem (én nem nagyon hittem) nagyon hamar elmúlnak azok az évek, amikor még válogathatsz a pasik közül. Nemcsak azért, mert te sem leszel fiatalabb, hanem azért, mert a korosztályodbeli pasik is fogynak, megnősülnek, elvesznek olyan lányokat, akik a fiatalságukat nem egy nős pasi mellett töltötték, hanem keresték a megfelelő társat.
2008. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elottem hozzaszolohoz. En a helyedben nem remelnek, mert ha a srac akart volna lepni es elhagyni az asszonyt akkor mar reg megtette volna. De neki ez igy baromi kenyelmes tehat miert tenne. Ugy ahogy az elottem levo irta a gond evvel az h te a draga idodet vesztegeted egy olyan ferfira akitol nem fogod megkapni mindazt amit szeretnel.

Viszont ha a dolgot ugy fogod fel h van vkid de mellette kikacsintasz es nyitott szemmel jarsz lehet h megismerkedsz olyasvalakivel aki pont az almaidat fogja valora valtani es akkor a jelnlegi kapcsidat ejtheted is. Hidd el onbizalmat ad egy nonek ez a szitu mas lesz a kisugarzasod nincs rad irva h mindenaron ossze akarsz az illetovel jonni igy a ferfi jobban fogja torni magat. a lenyeg h ne zard be az ajtot magad elott es remenykedsz olyan dolgogban aminek a jovoje szinte semmi. nem tudom a korodat h hany eves vagy, de tapasztalatbol mondom h amikor meg 20-as vagy nem gondolkodsz h szalad az ido majd mikor 30-as leszel es meg nem talaltad meg az igazit akkor elkezdesz stresszes lenni. A szabad pasik egyre fogynak, vagy mar voltak hazasok es van gyerek netan, te is valtozol egyre valogatosabb leszel, tehat egyre nehezebb lesz vkit talalni.

2008. máj. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja meg csak annyit (elozo hozzaszolo), az h nem vagy huseges fogalom sosem izgasson, hiszen ha jol meggondolod a pasid sem huseges sem hozzad sem az asszonyhoz hisz o is ket vasat tart a tuzben... akkor te miert ne tehetned meg ezt ugyanezt lelkiismeretfurdalas nelkul. Neki valszeg arra kellesz h eltolt veled kellemes orakat vagyis, toled megkapja mindazt amit gondolom az asszonytol nem, tehat bizonyos ertelemben hasznal a sajat maga celjaira akkor te miert ne tenned ugyanazt, tolstel vele el par kellemes orakat es hasznald te is ot a magad celjaira de kozben keress vkit hozzadvalot.

az h neked megfelel ez a kapcsi igy csak alca magadat ringatod ebben a tevhitben hisz feltetted a kerdest lehet e ebbol komoly dolog, tehat ami annyit jelent valahol a lelked melyen megis csak remeled h ebbol lesz vmi komolyabb kotodes. 3 ev sok ido elcseszni egy ilyen ferfira... es ha tovabb remenykedsz lehet h meg egyszer ennyit elcseszel evvel a ferfival es ne feledd te sem leszel fiatalabb az evek soran hanem csak oregebb...

2008. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Totálisan elítéllek azért mert családos emberrel vagy...tudom hogy a pasi is hibás,de nekem sosem jutna eszembe egy családos emberrel kezdeni...akármennyire nyomulna!!!!
2008. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne itélkezz, mert nem tudod mit hoz a jövő! 20 éve elváltam

most 50 vagyok. Felneveltem a gyermekeimet 8 évig még fel nem nőttek, nem volt kapcsolaton ffivel.Aztán volt 2 kapcs. mindkettő független volt,mégis vége szakadt,mert sokkal fiatalabbak voltak mint én.Velük szakítottam, pont ezért!

Aztán megint évekig semmi.Nagyon hiányzott egy társ és ez jött akkor amikor nem reméltem és kitartó, szeret ennyi, eszemágában sincs elszakítani a családjától, valahol ebben én is konzervatív vagyok! Ja az exemet is elvitték mellőlem ,2 gyermek volt ! Az idő úgy gondolom megold mindent! Attól még én is nyitott szemmel járok!

A koromhoz képest, mások szerint jól nézek ki és nagyon fiatalos gondolkodású vagyok!

2008. máj. 7. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!