Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok belé de nem tudom hogy modnjam el neki, mivel van barátja, egyébként az osztálytársam és rengeteget beszélünk, midnig elkéri telómat face-zni, neten is szoktunk együtt játszani, és már közel 1 éve ismerem (középisk.) meg ha beszélünk akkor is ő jön hozzám, de nem merem lemondnai hogy szeretem hogy modnjam el neki? Vagy mikor?



(igaz vannak furi szokásai: van barátja még is más fiúkat ölelget, puszilgat mintha nem is törődne azzal hogy van párja)


2011. nov. 8. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább menekülj az ilyen lányoktól!
2011. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!