Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek oda udvarolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek oda udvarolni? Nem látják, hogy foglaltak vagyunk? 19/L

Figyelt kérdés

Amikor barátnőmmel kézenfogva sétálunk az utcán néhány fiú oda jön jópofizni hozzám vagy a barátnőmhöz.

Ugyan ez van a gyorsétteremben, oda ül az asztalunkhoz.


2011. nov. 9. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt én a helyetekben nem sétálnék kézenfogva az utcán, vagy legalábbis utána nem sírnék, hogy atrocitások érnek, másrészt azt mondanám a fiúknak, hogy van barátom és ennyi. Nem tudom, hogy mit kell ebből akkora ügyet csinálni, hozzám is odajönnek fiúk, pedig van barátom, de megmondom, hogy foglalt vagyok és kész. Nem tudom, honnan kéne tudniuk, hogy melegek vagytok, írjátok a homlokotokra, ha ennyire mutogatni akarjátok magatokat.

Ne is haragudj, de nekem is van 1-2 leszbi ismerősöm és ők is állandóan feltánűsködnek, aztán utána jönnek a "mindenki homofób" szöveggel. Nem értem ezt, hogy miért nem lehet meghagyni a dolgaitokat otthonra, én sem írom ki magamra, hogy bánjatok velem másképp, hetero vagyok.

szintén 19/L

2011. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Okádni tudnék tőled!
2011. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!