Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetseges hogy a leendö par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy a leendö par egy hatso szobaban varakozzon amig a vendegek helyet nem foglaltak a teremben?

Figyelt kérdés
mert valaki azt mondta nem lehet mert az adatokat elöbb a tanuk elöremenve (a parnak addig varnia kell kinn)bekell irjak,de ezt nem lehet ugy hogy a par mar bennt van?megszeretnem lepni a nasznepet es nem akarom hogy elötte lassanak,csak amikor belepek.
2008. nov. 16. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt,hogy mi a tanúkkal bementünk egy szobába,ott felírták amit kellett,addig a násznép beült a házasságkötő terembe,mi csak ezután mentünk a terembe.De a násznép előtte már látott,mert nálunk úgy szokás,hogy a násznép kíséri a párt a házasságkötő teremig,illetve a templomig.
2008. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eggyüttelünk a parommal,es ezert nem lessz kikerö .amugy is nem az en stilusom.mivel a vendegek ugyis a hazassagkötöterembe lesznek hivatalosak,ezert szeretnem igy csinalni,es nem lenne meglepi ha elötte latnanak.sokat fogytam es szeretnem megmutatni milyen jol all a ruha.meg en is meglepödtem rajta. hülyeseg?
2008. nov. 17. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez nagyon fura. Életed legnagyobb napjára készülsz és te azzal foglalkozol hogy mit szólnak majd HOZZÁD. Ez a nap nem rólad hanem KETTŐTÖKRŐL szól.

Nem hiszem, hogy az esküvödön ennek kellene a legnagyobb probléma lenni. Vagy divatbemutatóra mész, hogy mennyit fogytál vagy egy bensőséges dologra az emberrel akit szeretsz...

2008. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tisztaban vagyok vele,hogy kettönkröl szol.es a parom nagyon jokepü,öt szerettem volna a legjobban maglepni neki fontosabbak a külsösegek mint nekem ,ezert lenne jo ha latna a vendegek reakciojat.es igenis miota elek kissebbsegi komlexszusom van es jol esne egy kis hizelgö dicseret.mivel majdnem 110 kilo voltam most meg 84,es nem kene belemaszni az ember lelkivilagaba.ez egy kicsit bunkosag volt.
2008. nov. 18. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nézd nem állt szándékomban megbántani Téged.. ha te így látod ezeket a dolgokat akkor legyen így.. csak nekem kicsit mégsem esküvőnek hanem magamutogatásnak tűnik.. Nekem fontosabb lenne, hogy az esküvőmről beszéjenek utána ne a fogyásomról.. ráadásul amilyenek az emberek még elméletek is születhetnek , hogy biztos ez meg az van a fogyás hátterében... de te tudod, nekem furcsa..
2008. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem. Szeretnéd ha életed legszebb napja lenne. Szeretnél ragyogni mint egy királynő és szeretnéd ha tetszenél. Nem gondolom, hogy ezzel baj van. :)) Remélem, hogy úgy sikereül, hogy lásd a férjed szemében a csodálatot és a szerelmet mert ez valóban fontosabb a násznép véleményénél de mégis értem. :))

Nyugodtan mond el az anyakönyvvezetőnek, hogy mit szeretnél. Nagyon tág keretek között diktálhattok, hogy mi történjen és hogyan.

De az is eszembe jutott, hogy sokkal több elismerést tudsz begyűjteni, ha már a szertartás előtt láthatnak és nem csak az alatt a fél perc alatt amíg bevonulsz és utána a hátadat. Akkor nem is látod az elismerő pillantásokat (az irígy tekintetekről nem is beszélve :)))) És mire a szertartás után találkozol a vendégekkel már nincsenek azok az igazi meglepett pillantások mint elsőre.


A boldog házasság nem azon múlik, hogy mennyire fontos számodra a jó megjelenés, de azon igen, hogy lesztek-e majd olyan őszinték a férjeddel egymáshoz, mint amennyire a szíved mélyéről jött ez a kérdés. Sok boldogságot! :))

2008. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem, ha az ajtóban várnád őket, akkor mindenki egyenként, közelről megcsodálhatna téged .... nem vonná el a ceremónia a figyelmüket :))) és nem messziről látnának.

Sok boldogságot !

2009. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!