Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen zenét szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen zenét szerettek jobban? és az nektek nem aggatna hogy a pasitok rockot hallgat? (hülye kérdés de jól van) De társaságban mind1 neki.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Rockot hallgatsz, a lány szeresse, de ne látszódjon rajta, hogy szereti? Legyen plázacica? Én még olyan rockerrel nem találkoztam, aki szégyellte és titkolta, hogy az, ami. Én metált, rockot és néha punkot is hallgatok. A barátom is. ÉS látszik is rajtam. Nem lóg rólam 6 méter lánc, szegecs, meg együtteses póló. Utálod a rocker kinézetet... Hülye vagy, már bocs. Fogadok, hogy kockássálas converse csukás idióta vagy, aki azt hiszi a 30y a legkeményebb zene a világon. Pécsen járok egyetemre és mindenki azt hiszi, a Beck Zoli a rockzene istene...

Meg mi az, hogy a társaságban mindegy? Furapók vagy. Nem barátkoznék veled, az tuti. Nem a zenei ízlés szerint válogatom meg a barátaimat, de valaki vagy valami, vagy nem... áááhhhh

25/N

2011. nov. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!