Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek a félhosszú/h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek a félhosszú/hosszú hajú pasik úgy általában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok mindentől függ, de úgy általában mi a véleményetek róluk?
2011. júl. 30. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
áááá á-á nekem nagyon nem. pfújj..:/ ne haragudj ez csak az én véleményem
2011. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be. Nagyon ritka, hogy egy fiúnak jól áll a hosszú haj. 21/L
2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nincs... Ha helyes, akkor hosszú hajjal is helyes, (max nem áll jól neki, de észre lehet venni akkor is ) hanem, akkor mindegy a haja..
2011. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak ők jönnek be.

Szerintem mindenkit megszépít a hosszu haj, keretet ad az arcnak, es mindenkit megcsunyit, ha megfosztják ezen ékességétől.

Sajnos tarskereso oldalakon nem lehet hajhossz szerint keresni.:(

De majd a Szigeten lecovekelek a metalszinpadnal.:)

(35L)

2011. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Véleményem pedig: nekem a termeszetes ferfiero hatasat kelti, tudod, Tarzan, Conan, a barbar, az indianok... szoval akik elsodleges emberi termeszetuk szerint elnek, még nem betegitette meg oket a civilizacio.

Hovatovabb a beat- és hippikorszakot is es a metalkorszakot is jelentik.

En pont ezt a belso tartalmat keresem egy ferfiban, és ennek egy kulso jele a hosszu haj jo esetben.

(35L)

2011. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Jaaahaaajjj. Nekem a félhosszú hajú fiúk/férfiak jönnek be. Persze ha jól áll nekik!

19/L :)

2011. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nagyon. (:
2011. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem is! Be is tudok indulni egy szép hosszú hajtól! Valahogy minden fiút alapból vonzóbbnak találok, ha kicsit hosszabb a haja, vagy teljesen akár vállig érő :D 23/L
2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen! Abszolút az ilyen pasik jönnek be, nem tetszenek a rövid hajúak^^
2011. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is! ^^ Eleinte el nem tudtam képzelni, hogy a hosszabb hajúak jöjjenek be. Aztán annyira megváltozott az ízlésem, (szerintem egy könyvsorozat miatt), hogy már a rövidhajúak nem igazán érdekelnek. Sajnos ritkák a hosszúhajú pasik. :( Eddig egyet ismertem, ő is nagyon rendes volt, de levágatta ő is, és valahogy nem láttam már benne az azelőtti szépséget.
2011. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!