Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak csajoknak szóló, nektek k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak csajoknak szóló, nektek ki jön be jobban?

Figyelt kérdés

Ő:


[link]



Vagy Ő :



[link] ?


2011. nov. 9. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fúú, egyik sem. Az elsőnek jó a teste, de olyan nyomoronc mopsz képe van, a második meg úgy csúf, ahogy van.
2011. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2011. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs, nem bukom csajokra :D

Na jó, nem igaz, mert biszex vagyok, de ezek akkor sem kellenének soha, inkább egyedül halnék meg...

Bár lehet, hogy ez annak köszönhető, hogy már nem vagyok tinédzser és kinőttem az ízlésficamot.

Te is ki fogod, nyugi.

L/24

2011. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1. A második talán jól nézne ki, ha nem lenne ekkora oroszlánysörénye, és borotválkozna. Nem áll jól neki.
2011. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem inkább Robert mert Taylornak 1 kicsit malac feje van...bocs
2011. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!