Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Nektek atlagba jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek atlagba jobban bejonnek az olyan csajok, akik szepek es mindenuk megvan, jol oltoznek (esetleg markas ruhakba), mint egy olyan csaj, aki egyszeruen csak szep van egy par ruhaja de az sem markas?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes szépségek jönnek be, nem érdekel ki milyen ruhában mászkál ha meglátom mögötte a szépséget, értelmet...18f
2011. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem jönnek be jobban

23f

2011. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem az arc többet számít

utána a test persze

egy szép szemű

hosszú barna hajú

esetleg zöld vagy kék szemű

szép arcú csaj

sokkal többet jelent számomra annál hogy miben van

az a legjobb ha semmiben sincs :D

2011. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Veled sem az a baj kedves Kérdező, hogy márkás ruháid vannak, hanem hogy ennyire felszínes és buta a gondolkodásod... Te tuti nem jönnél be.
2011. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Lyuk-lyuk.
2011. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

9:40

Ez csak egy egyszeru kerdes volt. Egyebkent honan tudod te, hogy en vagyok az, akinek markas ruhai vannak; valamint jo, hogy annyira ismersz, hogy el tud donteni, hogy felszines vagyok!

2011. febr. 13. 09:46
 7/16 A kérdező kommentje:

9:40

Ez csak egy egyszeru kerdes volt. Egyebkent honnan tudod te, hogy en vagyok az, akinek markas ruhai vannak; valamint jo, hogy annyira ismersz, hogy el tud donteni, hogy felszines vagyok!

2011. febr. 13. 09:46
 8/16 PT-Daniel ***** válasza:

Nem a külsö a legfontosabb... de teny, hogy az az elsö benyomas, amivel szembesülsz.


Elöny, ha jol öltözködik, de engem nem erdekel, hogy markas vagy sem. Ha igenyes, van egyedi, hozza illö stilusa es nem a ruhazataval azonositja magat, az egyertelmüen elöny!

2011. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A párom pont ilyen. Soha nem sminkeli magát, nincs tele tutti ruhákkal és nem olyan, mint egy röntgenlelet. De meg fogom kérni a kezét. Miért? Azért mert egy természetes lány. Természetesen viselkedik, nem a sminkbe a ruhába és a parfümbe szerettem bele. Ez az egész olyan, mint egy álarcosbál. A smink, a ruha és a parfüm a maszk. Aztán ez reggel lekerül és Te megkérded: honnét ismerlek? Ez persze nem állandósítás. Ezzel én nem megbántani akarok senkit. A volt barátnőmnek úgy indult a reggel, hogy 1 órán keresztül vakolta magát. Amire végzett, mintha nem is ő lett volna. De ezeknek a lányoknak is megvan a tökélete párja a világban. Én jobban szeretem a természetesen szép lányokat, akik nem a külsőségeikkel akarják megszerezni maguknak a dolgokat. Ők sem elítélendők, mert az ő módszereik is profik és ha a szépségüket jól fel tudják használni, hát annál jobb fegyver nem kell. De nem biztos, hogy az a célravezető.


26/F

2011. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
általánosítást akartam írni, nem állandósítást :)
2011. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!