Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Ti melyike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Megadatott az a lehetőség, hogy válasszak két srác közül...:) Ti melyiküket választanátok a helyemben? (16 éves fejjel gondolkozz!)

1.: itt lakik nem messze (20-30km [fél-egy órás út]), aranyos, minden hétköznap találkozunk suliban, rendes, nem cigizik, nem iszik, nem drogozik, "jó kisfiú", msnen heti 2-3x tudunk beszélni, mobilon bármikor. 16éves.

2.: messzebb lakik (160-170km [2-3órás út]), aranyos, cuki, helyes, annyiszor talizunk, ahányszor megbeszélünk találkát, de a távolság miatt nehézkés.., cigizik, iszik is rendesen, kicsit züllöttebbnek néz ki, de nem züllött és nagyon helyes.:) msnen minden nap tudunk beszélni, szinte mindig fennvan. 17 éves.


2009. máj. 8. 15:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én nem cigizek, nem iszok, nem drogozok.:D Szval "jó kislány" vagyok. Talán ezért is vonz annyira a 2. Az ellentétek vonzzák egymást. Mellesleg, ha ilyen lennék, akkor se lenne semmi, mert fiatal vagyok, nem vágyok 2-3éves kapcsolatra, és még nem is vagyok elég érett rá, csak próbálgatni szeretnék, de ha vmelyik srác komolyan gondolja, és én is szeretem, akkor persze lehet hosszabb kapcsolat is... én most nem hosszútávon gondolkozok.:)

De én nem mondtam, hogy azzal fogok összejönni, amelyikre többen szavaznak.:D Én úgyis azzal jövök össze, amelyikkel úgy gondolom, hogy jobb lesz együtt... Csak kiváncsi vagyok, hogy ti melyikre szavaztok, ti melyikükkel jönnétek össze, de persze ez így teljesen más, hogy nem ismeritek az illetőket.

2009. máj. 8. 16:29
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem érdekel komoly kapcsolat, tök mindegy, melyiket választod, arra jó, amire neked kell (mellesleg ne csodálkozz, ha ezt ők is tudják és csak addig kellesz, míg meg nem fektetnek).

Mindenesetre egyáltalán nem vagy érett még kapcsolatra. Ha érett lennél, nem agyalnál ilyesmin. Másrészt meg nincs ló, jó a szamár is elv...pfff... Ha vki igazán kell neked, akkor nem gondolkozol és nem választási lehetőségek között vacilálsz. Akkor csak 1 van, akiről pontosan tudod, hogy ő kell neked...

2009. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah és amúgy az 1.-t választanám.
2009. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem vagyok érett egy komoly kapcsolatra, de ezt már írtam is...

Megfektetni nem fognak, mert nem vagyok qrva, meg annyira hülye sem, hogy olyannal tegyem, akiben nem bízok meg 100%-ig.(:

2009. máj. 8. 17:41
 15/26 anonim válasza:
100%

a vagányabbat, aki mellett nem fogsz unatkozni, de ez nem azt jelenti hogy a 2.

mert iszik, cigizik..... folyton büdös :D

2009. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nembüdös.:D És azért nézz körül, a mai fiatalok közül hányan nem isznak? Meg hát a cigi is eléggé terjed a fiatalok körében. És most jön a drog is, de azt azért akinek van egy csöppnyi esze, nem próbálja ki.(:
2009. máj. 8. 18:08
 17/26 A kérdező kommentje:
De a vagányabb az egyértelműen a 2., és mellette egyértelműen nem unatkoznék.:P
2009. máj. 8. 18:10
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkor menj és zülljél vele, ha annyira ő tetszik!
2009. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jó.
2009. máj. 8. 18:22
 20/26 anonim ***** válasza:
hát ha pörgősebb típus vagy akkor az elsővel lehet unatkoznál, nekem is volt ilyen h full nyugis sráccal vtam, én meg nagyon pörgős vagyok (nem züllött), és hát nem kellett volna összejönni vele így utólag.
2009. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!