Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég aggasztó, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég aggasztó, hogy a párom más nőket néz meg. Tudom, hogy milyen egy férfi, tisztában vagyok azzal, hogy bármennyire is nem akarjuk, ŐK akkor is megnézik a jó nőket. De mégis zavar, gondolom nem csak nálam vam ez így (? )

Figyelt kérdés

Van önbizalmam, nem sok, de a normális szintig. Szimplán zavar, és nem tudok ellene mit tenni (gondolom nem is lehet)! : ) Volt, hogy már rászóltam, hogy NEM TUDTAD VOLNA JOBBAN MEGNÉZNI? Mert ha már velem van, fogja a kezem, legalább AKKOR ne nézze már meg!Dehát letagadta.. : ) Tipikus férfi válasz: Jajj, hagyjad már, mért néztem volna meg. :)

Nem vagyok egy féltékeny típus, de ez mégis csak aggaszt. Mint minden nőt. Gondoljatok csak bele, a hímneműeknek is rosszul tud esni, ha egy nő más férfit bámul, elég kellemetlen szituáció..


2011. aug. 5. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideig ne mennék vele sehová,ha már feltűnne neki és rákérdezne miért,megmondanám,azért,hogy nyugodtan tudjon nézelődni.:))

De egyéb nevetséges jelenetig nem alacsonyodnék le,sőt szóba se hoznám,felesleges.

2011. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze, nem is érdemes, túl gyerekes. :)

Elhiszed, hogy ha később megyünk valahová akkor is meg fogja nézni? :D:D

Bízom benne, tudom, hogy nem csalna meg, de akkor is BOSSZANT. :)))

2011. aug. 5. 14:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát,de talán elgondolkodtatná,hogy ez bunkóság veled szemben.
2011. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem,megnézné,nem megcsalna:))))
2011. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát..Talán igen, talán nem..:)))

Bár remélem az első. :))

A kapcsolatunk elején egy közösségi oldalon írt valami lánynak. Valami ilyesmit: "Szia Béb!(L) Értem. Alap hogy írok mert kedvellek!(L):$ csókcsók(L)" stb..

Nos, nem írta, hogy szeretlek, na de könyörgöm MÉGISCSAK milyen dolog ez.. :S :)) Lehet ezért is aggaszt leginkább, hogy félre bámul. Egyébként azt mondta, hogy nem volt semmi szándéka a csajjal. Még egy Férfi szöveg :)) Szerintem csak flörtölni akart.

2011. aug. 5. 14:52
 6/19 A kérdező kommentje:

"Meg hát,de talán elgondolkodtatná,hogy ez bunkóság veled szemben."


erre válaszoltam előbb :)

2011. aug. 5. 14:52
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyébként a párom nagyon féltékeny típus. :))

Vegyük azt, hogy meg akarja (vagyis próbálja) tiltani, hogy mit vegyek fel. Ha bízunk egymásban, én úgy gondolom, hogy nem szabhatná meg. 17 éves lány vagyok, és egyébként sem szoktam úgy öltözni, ahogy az ne lenne elviselhető. A magassarkút ha rajta múlna be is tiltatná, mert "túl jól áll, és csak magamra vonom a figyelmet" az ő szavaival élve :)) Volt, hogy rámszólt, hogy mit bámulom azt a srácot. Én meg komolyan mondom, azt sem tudtam miről beszél. :) Tehát ez kicsit olyan mintha magából indulna ki :)))))

2011. aug. 5. 15:00
 8/19 Lia99 ***** válasza:
64%
neféjl, az én barátom is megnézi a lányokat.De ilyenkor énis ugy csinálom h lássa h megnézzem a fiuka.Nefélj, akkor inkább engem néz.
2011. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De akkor már ne azért nézzen téged, mert észrevette hogy mást bámulsz. Hanem saját magáért, öngamától, nem visszavágósdit játszani:) Legyen önérzete, legalább akkor ne nézze, amikor vele vagy :) érted.. szóval én elég hülyén érezném magam, ha csak azért nézne utána engem, hogy ne nézzek meg mást.. :S
2011. aug. 5. 15:10
 10/19 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha látod, hogy megnéz egy csajt mond neki:


Tetszik a nacija,baba veszel nekem is egy olyat? XD


Viccet félretéve, nem kell ennyire komolyan venni. Ha zavar egy viccel felhívhatod a figyelmét rá, de ha ezen forogsz az gáz szerintem.

Pl én a múltkor mikor rajtakaptam a párom megjegyeztem neki, h "a szőkét bevállalnám." Na kinyílt a szeme rögtön :D

2011. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!