Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor önkielégitesz mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor önkielégitesz mindig elélvezel?

Figyelt kérdés
Most arra célzok hogy sokan irják, hogy naponta is önkielégitenek, de minden nap csak egy kicsit megverehetitek, vagy (spermával együtt) el is élveztek?
2011. nov. 10. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

én ha veregetem, általában sperma nélkül élvezek el. ha van a közelben pzs vagy valami, akkor azzal.

de ez amúgy valami kutatás vagy mieZ?

2011. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anna cica ***** válasza:
Én csaj vagyok és nem volt még olyan hogy nem lett volna önkielégítéskor orgazmusom ezért jobb mint egy pasival. Nem kell magyarázkodni hogy lécy mégegyszer mert nem élveztem el. Hanem ott szó nélkül ha akarjuk ha nem elélvezünk :D Mert meg van a sexuális kép és arra alapozunk na és a G pontra amit imádok :D (15Ł)
2011. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki addig csinálja míg el nem élvezik ha nem háborítja meg őket valami hisz ez a célja.
2011. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig el élvezek és sok sperma jön. Van hogy a harmadik után is úgy érzem a golyóim majd szét szakadnak a sok spermától.
2011. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anna cica akarsz dugni?
2011. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert am mi értelme lenne ? xD
2011. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Anna cica ***** válasza:
5/6 :Ez csak úgy spontán jött? >.<"
2011. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aham...
2011. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!