Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz morcosan egy fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz morcosan egy fiú a lányra, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nos, ennek sok oka lehet. Talán el akarja rejteni érzelmeit a hölgy iránt.

2011. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Totál tuti h tetszik neki?
2011. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,biztos.
2011. nov. 10. 19:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit akar elrejteni pontosabban,és miért?
2011. nov. 10. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet h szereti de épp haragszik rá, vagy csak simán hülyéskedik! Nyugi...
2011. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy csak alapból nincsenek érzelmei. vagy oylan mint chuck norris, akinek mindig ugyan úgy néz ki a feje, akár örül, akár mérges :D
2011. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos én konkrétan a tipikus "te lány vagy én meg fiú és szerintem ciki lenne veled járni" szindrómára gondolok, ugyanakkor megpusztul a vágytól, hogy vele lehessen. Jobb ötletem nincs.
2011. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Például az, hogy úgy érzi, esélye nincs a lánynál, és k*rvára elege van abból, hogy a lány passzív, de nagyon akarj vele járni.
2011. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
savanyú a szőlő! szóval a tetszel de bas*zódj meg mert miért nem tetszem neked?! ez is egy alternatíva...
2011. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha Te kislány vagy és még csinos is, akkor a fiú vagy hülye, vagy hülye! Ha Te nem vagy szellemi fogyatékos, észre sem vedd az ilyen beszari, agyatlan, képzelőerő nélküli fiúkat, mert ha igen, csak magadnak teremtesz sok rossz órát. Ne felejtsd el! A hülyeséget még űberelni is lehet!
2011. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!