Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok minden lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok minden lányra féltékeny?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, nem járok vele, úgymond köszönő viszonyban vagyunk, illetve volt, hogy meglátott és jól megbámult. A helyzet az, hogy akárkit felvesz ismerősnek a facebookon, én rögtön kombinálom a dolgokat, hogy biztos vele jár/kavar.
2011. nov. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
ezt nem tudod irányítani, ilyen vagy és kész.
2011. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
hogy miért vagy ilyen, azt nem tudom, de igyekezz változni. ugyanis ha ne adj' Isten lesz barátod, komoly problémáid lehetnek az ilyen hozzáállásból.
2011. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. Csak nekem egy lány tetszik.-
2011. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


az általad leírtak elsősorban az önbizalomhiánynak avagy a kezdeti hatalomvágynak a jelei. Tehát sztem a lelki dolgaiddal kezdd a változást, ahogy azt más is javasolta. Egy párkapcsolat nem alapulhat az önzőségen a féltékenységen.

Gondold végig!


Üdv

2011. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kell, vedd el! Ha nem, ne sírasd!!!
2011. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" avagy a kezdeti hatalomvágynak a jelei."


Erről Sztálin elvtárs jut eszembe.

2011. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!