Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet felejteni az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni az elso igazit? S ha o volt a nagy O?

Figyelt kérdés
Reg volt vagy 5 eve, de sok embertol hallottam, h "vigyazz ki az elso, mert azt soha nem felejted el". En egy eve uj eletet kezdtem, mert vele nem lehetett, nem miatta, de aki lehetett keresztbetett nekunk, szuleivel egyutt.S ha csak el nem koltozol, az ellen nem lehet tenni.Es tul fiatalok voltunk ahoz. En ugy erzem h valahol melyen o orokke megfog maradni,mert ot valasztottam, es o engem...es ahanyszor osszejottunk elvalaszthatatlanok voltunk.De fura erzes...mert azt hiszem ot szerettem a legjobban, es felek h mas nem fogja tudni helyettesiteni...ugy erzem nem szeretem, van mas baratom, akivel nagyon jol vagyok, de ugy erzem h azert nem is fogom soha elfelejteni.Megmarad orokre az az erzes?
2008. ápr. 1. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj es elsot ugy ertem, h elso akivel voltam intimitasban is..
2008. ápr. 1. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen és nem.

Egy újabb kapcsolatnak sosem az a feladata, hogy helyettesítse a régebbit. Aki így keres, az sosem fogja megtalálni, azt amit keres. Az első, de még a második és a sokadik is örök emlék. Mindíg eljátszik az ember a gondolattal, mi lett volna, ha... De ez nem is baj. Egy új kapcsolat, az új kapcsolat. Egy másik. Nem olyan, mint az előző, hanem más. Attól új. Lehet rosszabb, lehet jobb, de ugyanolyan biztosan nem lesz.

Nem is kell, hogy elfelejtsed, nem elfelejti kell, hanem lezárni. Annak vége, szép és jó volt. Most meg van más. Ne hasonlítgasd a kettőt. Élj az újban, de ne feledd a régit. Az is formált, az is benne van abban, ami most vagy. Csak már elmúlt.

2008. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.en elmeselem most az en tortenetemet.meg kozepiskolaban 7 osztalyban beleszerettem azELSObe.hihietetlen modon o is belem.tudom hogy sokan azthiszik ilyen fiatalon nemlehet szerelmesnek lenni de ez nemigaz.Mi azok voltunk ezt tudom most is es tudtam akkoris.de sajnos ,agahoz a kapcsolathoz tul fiatalok voltunk meg es 2 het utan vege lett.a szerelemnek viszont soha.azutan sokszor kerultunk egy tarsasagba,forrt kozottunk mindig a levego.az ismeroseinktol csak azt hallgattuk miert nemvagyunk eggyutt,hiszen minket meg az Isten is egymasnak teremtett.Szoval roviden eltelt 4 ev es ujra osszejottunk.Felnottunk.Sosem szuntem meg ot szeretni,voltak barataim persze es neki is baratnoi,de mindig csak egymast szerettuk igazan.pont ma vagyunk egy eve eggyutt,de sajnos mar csak tavkapcsoltaunk van:( Sajnos mar nemtudom meddig fog ez igy mukodni,de a szerelem meg ugyanolyan mint az elso napon.es biztos is vagyok benne hogy nekem o az igazi es nemtudom mi lesz ha elveszitem.de roviden a valaszom az hogy SOHA de SOHA nemfelejted el az elsot!es azt tanacsolom probald megmenteni ezt a kapcsoltatot ha egy csepp remenyed is van meg,mert ha ugyerzed szereted ne engedd el!!!!
2008. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De fura erzes...mert azt hiszem ot szerettem a legjobban, es felek h mas nem fogja tudni helyettesiteni..."

ettől nem kell hogy félj, mert ez akarva, akaratlanul is be fog következni. Az már nagyon régen csak szép mese, hogy az első örök, bla, bla... Kétségkívül van ilyen...de ritka...

Az a bizonyos érzés mindaddig megfog maradni, míg az idő, és míg valaki más nem éget belávalami újat, valami mást.

2008. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elso hozzaszolonak igaza van. nem szabad elfelejteni hisz emlek es tartalmazhat szep es kevesbe szep dolgokat. Meg kell tanulni lezarni. Ha mindig a multban elsz es nem zarod le magadban ami volt sosem leszel kepes tovabb lepni es ezaltal sosem fogod az uj baratodat ugy szeretni. Mindig osszehasonlitani fogod oket h a masik miben volt jobb. viszont igy az uj baratod erteket nem veszed eszre es lehet h a kapcsi emiatt fog behalni... es mikozben az az ember akirol abrandozol mar reg tovabb lepet. igy csak mindig abarndozni fogsz es a sajat eletedet teszed nehezebbe. szerintem...
2008. ápr. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én az elsővel nem voltam intimitásban ahogy te fogalmaztál! de már 2 éve hogy vége és még a pólója az ágyam mellet van meg nincs olyan nap hogy ne gondoljkak rá pedig a mostani párommtól mindent megkapo kszeretem is! csak mégis ő volt az első és már nem vagyok szerelmes csak szeretem mint egy barátot
2008. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!