Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz mielőtt megjön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz mielőtt megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés

Mármint, a mellem már kicsit elkezdett nőni,de sehol nem vagyok szőrös. Mielőtt MAJD megjön a menzeszem,lesz valami jel? mármint a hasfájáson kívül? pl. valami sárga vagy fehérfolyás,vagy ilyesmi?

KÉRLEK SZÉPEN NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

13/L


2011. nov. 11. 18:30
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nem hinném h az említett hasfájáson kívül lesz bármilyen jel is, igen talán a folyásod erősödhet. De ha megjön, utána se bizti h folyamatos lesz, pár hónap kimaradhat és akk újra megjön, de ez majd lassan beáll. Ne izgulj.

Pár év múlva majd visszasírod h nem vagy szőrős sehol. :D Mázlista... nem is tudod mi pénzt megspórolsz.

2011. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem 14 évesen jött meg előszőr, előtte barnás folyásom volt, a hasam (és más sem) nem fájt, ha jól emlékszem.

20l

2011. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mell növekedése, az intim és a hónalj szőrzet kialakulása, a fehérfolyás megjelenése már mind-mind az első menstruáció előjele. De ezek még korai előjelek. A hasfájás nem biztos, hogy lesz, egyénenként változó.

Anno, amikor először jött meg a menzeszem semmit nem éreztem, de komolyan, előjele sem volt. Akkor már volt egy kis mellem, szőrös is voltam (intim helyen és hónaljon is), a folyásom is ugyanolyan volt. Szóval csak elmentem pisilni és észrevettem, hogy véres a wc papír.


Nem azért írom, hogy félelmet keltsek benned, inkább azért, hogy ne érjen meglepetés. Mivel már abban korban vagy, hogy lassan megjön majd az első menzeszed, azt tanácsolom, hogy mindig legyen nálad 1-2 egészségügyi betét, hogy ne érjen váratlanul az első.:)

16/L

2011. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindnenkinek :)
2011. nov. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!