Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan mért utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mért utálják sokan biebert?

Figyelt kérdés

Vagy a zenéjét utáljátok?:D

http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w&feature=relmfu

Ha adtok egy észérvet hogy mért utáljátok akkor esküszöm befogom:D(b*zizás nem észérv ;) )


2011. nov. 11. 21:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, úgy alkotok róla véleményt mint a cigányokról. Tudod, ha már barna a bőre akkor egyből azt mondom, hogy rohadt, büdös, retkes, tetves, kisz*rt, cig...
2011. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Viszont a kis Jaden iszonyat jó pasi lesz 10 év múlva:D
2011. nov. 11. 21:25
 14/33 anonim ***** válasza:

Te miért alkotsz róla véleményt, ha nem ismered?

Miért alkotsz BÁRMELY tv-ben lévő személyről véleményt, legyen az egy műsorvezető, egy versenyző, az x-faktor egy énekese, egy top modellről, egy idegenről az utcán, az interneten keresztül egy idegen személyről, egy videóban szereplő személyről, más ismerőseiről véleményt, ha nem is ismered őket? Ne legyél már ennyire álszent.


A zenéje eszméletlenül sz*r, semmi tartalom és még a hangzása is b_zis, gagyi. Emellett akkora reklámot kap, hogy az felháborító. Bár én nem foglalkozom vele, de én ezért nem szeretem Biebert.

2011. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Én nagyon nyitott ember vagyok. Nekem azért nem tetszik, mert a kisugárzása nem jó. Ápolt, kozmetikázott, hibátlan fogak, mosoly, mégis mivel a legtöbb dal a szerelemről, esetleg így a szexualitásról is szól részben, nekem nem hiteles karakter ez a lányok kedvence dolog. A tini lányoknak kell sp, bieber és hasonlók, mert szerintem a hormonok náluk még nem működnek megfelelően. Látják ugyan benne a másik nemet, érzékenynek, megértőnek tűnik. Figyeltem riport közben is a gyereket, nekem a mosolyában is van valami ami nem tetszik. Érzelmileg szegényes, mert teszi az én is hétköznapi vagyok, de feletted állok fílinget, amikor mosolyog, épp becsukja a szályát, tekintetéből ezt érzem. Szóval ezt egyszerű kisugárzásnak nevezem. (Esküszöm, hogy nem vagyok féltékeny a sikerére.) A lányok királylányok akarnak lenni, és fiú királylányt keresnek, csak hormonjaik miatt nem tudják, hogy valójában mégegy királylányt kapnának. Klippen playbekről még érzéki lány mód nyitogatja a száját. Engem ez az igénytelen szexfilmes orális szexre emlékeztet, amikor az on.dó folyik ki a lányok szájából oldalt. Ezért undorító.
2011. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam véleményt alkotni!! Komolyan nem szoktam.Mindig eszembe jut hogy igazából biztos nem olyan mint amilyennek kívülről látom.Szóval én nem szoktam és nem vagyok állszent
2011. nov. 11. 21:36
 17/33 anonim ***** válasza:

Én nem utálom, de a zenéje borzalmas és nekem ez a mai fiú stílus se jön be. A szövegeihez gondolom rengeteg köze lehet, egyébként is két kisfiú hatalmas átéléssel énekel és rappel iszonyatosan nagy bölcsességeket.

Bennem ez az egész olyan érzést kelt, mint a gyerekszépségversenyek, amikor felnőttet csinálnak gyerekekből akik úgy akarnak viselkedni, mint a felnőttek.

Kamasz koromban nekem is tetszettek ilyen akkor menő színészek, énekesek aztán kinőttem:)

2011. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
de nekem CSAK zene tetszik:D Egyébként nem okosságokat énekelnek ám;) Arról szól ha a nagyobbik bántja a kissebbiket akkor meg kell védeni magunkat vagy valami ilyesmi:D:D
2011. nov. 11. 21:41
 19/33 A kérdező kommentje:
édesem ez a popszakma:D igen felnőtteket akikre a korabeliek felnézhetnek:D
2011. nov. 11. 21:41
 20/33 Tojásrántotta ***** válasza:
Azért, mert sikeres és a sikeres.....
2011. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!