Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kényeztethetném, lephetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kényeztethetném, lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés

Holnap itt alszik barátom, és szeretném meglepni, kis hangulatot teremteni, kényeztetni. Eddig mindig ő kényeztetett engem, hát szeretném viszonozni. Vannak ötletek? Játékok, ilyen érzéki, hangulatos dolgok, tapasztalatok, ötletek?

..Amúgy azt hiszem, holnapra elvérzek... szóval kissé korlátozott vagyok. De arra gondoltam, hogy felvenném a csipke bugyim meg a hozzá való kis csipke melltartós felsőt...

köszönöm a tippeket!


2011. nov. 11. 22:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok emberek, a lelki szegénység egy új fokát mutattátok be! :D 7 válaszból 2 (kettő) értelmeset kaptam :D Annak a kettőnek nagyon szépen köszönöm, és remélem, hogy sem fizikai, sem pedig lelki károkat nem okozott nektek az, hogy normális válaszokat gépeltetek be kőkemény, maximum két sorba! De hát, sokaknak, úgy látszik, ez meghaladja a képességeit!

Még 1x köszönöm annak a két embernek!

2011. nov. 12. 12:54
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen kevés fantáziával lett megáldva az, aki pont itt kérdezi meg, hogy miket csináljanak kettesben.

Ez a kategória egyébként meg 80%-ban a trollkodásról híres.

2011. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Fantáziám éppen van, csak gyakorlatom meg tapasztalatom nincs.
2011. nov. 13. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!