Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék, vagy mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék, vagy mivel lephetném meg a barátnőmet valentin napra, és szülinapjára?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt.nagyon jól megvagyunk meg minden, de ami szar, az az,hogy ő 6O km. re lakik tőlem,de minden héten találkozunk. mind1 is nah :D most lesz a születésnapja,utána meg Valentin nap.szóval ötleteket szeretnéK:D és kérlek nemet, meg kort is írjatok.

2O\F


2010. febr. 7. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
háát ez most lehet hogy hülyeség de sztem egy aranyos, puha esetleg egyedi mintás takaró jó ötlet én azt kaptam barátomtól és annyira szeretem mindig abban alszok, ölelgetem ha nincs velem. ha lemegyek tvzni este csak magam köré tekerem és még melegít is és tudom hogy tőle kaptam stb (L) 18/L
2010. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bújj el az ajtó mögé, és ijeszd meg! Meg fog lepődni.
2010. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!