Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnal egy fogyatekos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnal egy fogyatekos beteg embert havernek/baranak/parnak vagy szegyelned magad mellette?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 08:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen fogyatékosság.
2009. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Szia:) Én gyengénlátó voltam, de már annyira, hogy a Vakok Iskolájába kerültem. Ott megismertm egy fiút, aki vak. Nagyon rövid idő alatt szerelem alakult ki közöttünk, immár 4. évbe lépett a kapcsolatunk:) Elfogadtam páromnak, nem taszított vissza, hogy ő nem lát. Segítettem, amiben tudtam, mert én még láttam valamennyit. Azóta már én sem látok (beszélő számítógéppel írok). Írta egy hozzászóló, hogy "Ők is tudnak úgy szeretni, mint más". Igen! Nagyon tudunk szeretni, szerintem már csak azért is, mert magát az EMBERT látjuk a másikban, nem azt, hogy milyen BMW-vel jár, milyen ruhákban jár, milyen vastag a pénztárcája, stb. 18/l
2010. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Vannak aranyos, romantikus betegségek.
2010. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Van ilyen barátom, így a válaszom: barátnak elfogadnám.
2010. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én mozgás korlátozott vagyok(csámpásan járok).

Átlagos kinézetem van, de mindig féltem csámpásságom miatt én senkinek nem fogok kelleni egészen 6 évvel ez előttig amikor is megismerkedtem életem szerelmével. Azóta összeházasodtunk és van két pici babánk.

Ö elfogadott engem úgy ahogy vagyok és szeretjük egymást!!


Ami nekem is fúra az az, hogy én nem jöttem volna soha össze sérült emberrel!Nem tudom miért hisz én is az vagyok! Bár lehet azért mert mindig is egészséges közösségbe jártam és köztük én is teljes emberként tudtam felnőni.

2010. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem írni 23/l vagyok.
2010. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
fogjuk ra, evidens dolog mert ha te elmennel egy kocsmaba pl ezzel a haverral/barattal gondolj bele milyen ha a tobbi normalis nem bunko haverral vagy pluszban es egyszer csak a fogyi bekkattan es elkezdi guritani a 20ft ost a foldon es melle borrog. sajnalom az ilyen embereket mert nem tehetnek rola de ha egy mod van ra inkabb nem haverkodok ilyenekkel.
2010. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabb fogyaztékosságról lenne szó nem szégyelném magam mellette hiszen nem tehet róla de nem szeretném barátnak mert biztos rossz érzés lenne vele lenni mert sajnálnám nagyon
2010. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

20:33


A csámpás nő + egészséges férfi nem meglepő. A férfi örül, hogy nem kell táncolnia vele. Titokban a lúzer férfiak sánta nőkről álmodoznak. Ami meglepő lenne, az a csámpás férfi + egészséges nő. Csak akkor jöhetne létre, ha a férfinak rengeteg pénze lenne.

2010. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

13:57-es Ki kérem magamnak a férjem nem lúzer az biztos, te viszont egy rettentően gerinctelen ember lehetsz az is biztos!Tudod mennyire fáj nekem ez a kommented....á honnan tudnád a taplóknak nincsenek érzései!

Gratulálok a toleranciádhoz!Remek ember lehetsz!

2010. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!