Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romolhatnak az esélyeim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romolhatnak az esélyeim a lányoknál, ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Azért annyira nem vagyok kövér,de van rajtam sok felesleg. Az osztálytársamnak már volt minimum egy barátnője,de nekem még nem. Már dolgozok az ügyön és nagyban fogyózok (eddig leadtam 4 kilót),de nekem ez annyira nem tetszik,mert azt hallottam a szüleimtől,hogy akivel együtt leszel annak úgy leszel jó ahogy vagy. De mintha ez a mai lányoknál nem lenne jó és úgy érzem,hogy azért nem közelednek felém mert túlsúlyos vagyok,pedig amúgy jó fejnek tartanak. Esetleg tudnátok segíteni,hogy mit tegyek? Van olyan,hogy egy jó csaj kövér fiúval van?

15/F


2011. nov. 12. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
a pénz megszépít
2011. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
exponenciálisan
2011. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
XD
2011. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a szüleidre, ők jót akarnak. Szeretnek kövéren és soványan is. Ne hallgass a lányokra!

Csak magadra! Előny, ha valaki nem kövér, aki mást mond hazudik. Repülőn két helyet foglalnak el, izzadnak, stb. Minden X-factorban van egy szeretnivaló és sajnálni való. De ezek általában mindig C kategóriák maradnak. Brad Pit is csak C kategória lenne +30kg-al. Ez tény. Legyél A kategória, hogy még azt se kelljen mondani, hogy: Jó vagy te így...ez valahol minősítés, nem? A másik, hogy nehogy azt képzeld, hogy a kövérség=gazdagsággal.

Mai világban kövérség=nincs akarata, depressziós, igénytelen. Én nem utálom a kövéreket, de én nem akarok ezen görcsölni, inkább nem vagyok kövér. (voltam az)

Vigyázz, hogy hazamegyek az nem=eszek. Ha azt mondod magadban, mielőtt ennél, hogy "-ez nem árthat még"(magyarán nem táplál, nincs szükség rá), de mégis megeszed, azt kényszerevésnek hívják.

2011. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen romolhatnak! nem csak a lányok miatt hanem magad miatt, de folytasd a diétád és sportolj!
2011. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!