Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mintha nem is az az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha nem is az az ember lenne, mint akinek akkor képzeltem?

Figyelt kérdés
Fel tudjátok idézni, ha visszaemlékeztek a kapcsolatotok elején tomboló szerelemre, akkor fel tudjátok idézni? Ha igen, akkor hány év után, mert ez nekem nem megy 6 év után.
2011. nov. 12. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez nem megy neked akkor valamit elrontottatok vagy már nem hogy nem vagy szerelmes hanem szeretni sem szereted és az ember bizony változik az évek alatt...egy kapcsolatot ápolni kell mint egy virágot és a másikra még nehéz időkben is törődni és foglalkozni az érzéseivel....ha férfi ha nő,ha bele kezdesz egy másik kapcsolatban és ott is hanyagoljátok egymást akkor előbb utóbb ott is ez lesz a vége....mindig foglalkozni kell a másik lelkével és nem csak a pénzel és a külsőségekkel...ha a lelki összhang megvan akkor sírig követi egymást 2 ember ha ezt a lelki egymásra hangolódást betudják tartani...
2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez van! A twix csoki is tök finomnak tűnt a reklámban aztán rájöttem h csak undorító zsíros szárazkeksz karamell és kicsi csoki.
2011. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!