Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő és egy férfi egymásnak van teremtve?

Figyelt kérdés

Tehát, ha az van megírva, hogy egymáséi legyenek, akkor ez be is fog következni? Vagy lehet végzetes hibákat elkövetni és nem egymásra találni és mással leélni az életet miközben ott motoszkál a tudat, hogy lehet mást kellett volna lépni?

A megszokottat és biztosat nehéz feladni, igaz? Főleg egy bizonytalanért, de mi van akkor, ha elkövetem életem legnagyobb hibáját és elszalasztom a lehetőséget, hogy boldog legyek. Viszont, ha tényleg egymásnak teremtettek két embert, akkor előbb utóbb egymásra találnak?


2009. máj. 9. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár így lenne! Ritka szerencsés, az aki a neki szánttal élheti le az életét! De tényleg szerintem is van egy igazán nekünk szánt Valaki! Én már azt elszalasztottam! Tudom ki volt az, hibáztam. Most egy jó ember mellett vagyok, akivel jól megvagyunk, de az a szerelem érzés soha nem jön vissza! És a szívszerelmem sem tér vissza az életembe!(pedig ritkán beszélünk)
2009. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem igaz! Az én nejem 5 évvel fiatalabb, de már a babakocsiban megmonddták, hogy egymásnak vagyunk teremtve!

Azóta is eggyütt vagyunk!!!

2009. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!