Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék lányokkal ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm. Nem járok bulikba, koncertekre.

Légyszíves csak normális válaszokat.

15/F


2011. nov. 12. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárhol
2011. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jársz sehova,akkor néz körül otthon, hátha leakad mondjuk anyu vagy hugi.

Ha meg mondjuk a véletlenek furcsa játékaként összejönnél egy lánnyal akkor mit kezdenél vele???? Mert koncertre,buliba nem járnátok.....akkor? Néznétek a falat otthon? Vagy kockulnátok együtt a gép előtt??

Most per pillanat a csajok például készülnek az esti bulira,koncertre hogy végre bepasizhassanak. Te meg otthon ülsz mert "elveim vannak NEM JÁROK SEHOVA!"

Kapd össze magad és nyomás sz*patni! Gödörbe,Dührer kertbe,Rádayba,Janis pubba vagy bárhova,de otthon a gép előtt BIZTOS NEM FOGSZ BECSAJOZNI!!!!!!!!!!!!

Vagy hol akarsz ismerkedni? Buszon? Metrón? Közértbe?Tescoba? VAGY HOL A KÉNKÖVES G-CIMBE?

2011. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

másodiknak válaszolnék,nekem nincs pénzem koncertre 

akor micsináljak?

2011. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
haverjaim sincsenek,buliba egyedülmenjek?igaz ha nemmegyek ígyis marad,ezegyilyen csapda.:D
2011. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3diknak válaszolnék.


Vannak ingyenes koncertek és bulik. Ne keress a kákán is csomót. Akkor nem járj sehova.Vagy mindent a szádba kell rágni?

Ma buli itt és itt.

Találkozunk ekkor és ekkor.

Stíröljük a csajokat.

Oda mész megkérdezed ezt és ezt.

Ha ezt mondja ,így válaszolsz,ha azt úgy.

Hadjuk már....

2011. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyedül kimegy bulizni?amúgyse vagyok egy partiarc.
2011. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 haverom volt összvissz,utolsó hetedikbe,de utána,meghát

 előtteis csak szivattak.

2011. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Internet?

Én anno ott ismertem meg párom, egy társkereső oldalon.

2011. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 évig próbáltam neten valamit,de semmi
2011. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!