Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy idősebb ismerőseim mind jó pasinak tart, meg biztos népszerű vagyok a csajoknal, ezt még sem tükrözi a valóság?

Figyelt kérdés
Főleg 35-55 év körüliek. Pl tanárok, család, haverok szülei, még idegenek is.
2011. nov. 12. 18:54
 1/4 Tyler913 ***** válasza:
A valasz a kerdesedben rejlik.Valoszinuleg nem vagy eleg magabiztos.Ha pedig nem vagy kongruens onmagaddal,edesmindegy,hogy nezel ki,azt a nok megerzik,es oda a vonzalom.
2011. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak vígasztalni akarnak :)
2011. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem éreztetem ezt velük, csak úgy spontán mondják, anélkül hogy tudnák hogy sikeres vagyok vagy sem, most is tök random mondta egy idegen nő akivel beszélgettem mert anyukám ismerőse
2011. nov. 12. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
üdv a klubban!
2011. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!