Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha úgy éreznét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha úgy éreznétek, hogy a közeljövőben nem lesz párkapcsolatotok de vágytok rá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes és még csak azt sem tudnám megmondani ki lenne rá alkalmas, szinte nincs is ilyen azok között akiket ismerek :(
2011. nov. 12. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, különösebben nem érdekel.

Az rosszabb, ha van valaki, aki már észre sem vesz :)

2011. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy érzek. Hogy mit csinálok? Semmit.
2011. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én így érzek, de fogalmam sincs mit kéne tennem. Sok lány tetszik, szerintem sokakkal össze is illenék, és ha úgy vesszük mindbe szerelmes is vagyok. :(
2011. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként elég nagyok az elvárásaim. Mármint nem oylan szempontból hogy legyen 10/10es, de ott eléggé leszűkül a kör, hogy legyen szép és ne legyen beképzelt.
2011. nov. 12. 23:11
 5/14 Walk With Me ***** válasza:
Nyitott lennék és ismerkednék (ha tudnék hol).
2011. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha úgy érzem hogy a közeljövőben nem lesz párkapcsolatom mit csinálok?úgy beszívok hogy azt sem tudom fiú vagyok vagy lány :D

17/f

2011. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem figyelem elterelésre lenne szükségem. Rettenetesen magányos vagyok.
2011. nov. 12. 23:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Sajnos semmit se tudok csinálni. Ha valaki tud jó ötletet, megoszthatná:)
2011. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy kerültünk mi egy ennyire elb*szott világba?
2011. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De, arra van szükséged, hogy eltereld a figyelmedet. Ha görcsölsz, azzal magadnak meg az esélyeidnek is rosszat teszel. Tedd azt, ami boldoggá tesz, válassz egy (új) hobbit, és NE próbálj célzottan ismerkedni(pl. ne a táncot válaszd, mert ott sok a csaj).
2011. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!