Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az elfogadhatóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az elfogadhatóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Szerintetek az a jobb ha valaki úgy meleg hogy nem nősül meg, és nem alapít családot. Vagy az aki családot alapít,megnősül mert mindenképpen meg akar felelni az elvárásoknak?

2011. nov. 13. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem!! a második eset nem elfogadható!! mert azzal becsapod a nőt, becsapod a gyerekeidet és soha nem leszel boldog. nem elvárásoknak kell megfelelni. meg kell keresni mindenkinek azt az embert, aki mellett az lehet, aki igazából...legyen ez ellentétes, vagy éppen azonos nemű. ettől te még lehetsz egy nagyon jó ember, arról meg senki nem tehet, hogy mit, vagy kit szeret, ez nem döntés kérdése. érted, amit mondok?
2011. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem , értem. És én egyet is értek veled!

Csak arról beszélek hogy a melegek társadalmilag nem elfogadottak. És a külső hatások miatt, próbálnak, próbálunk...:) Megfelelni az elvárásoknak. Én pl nem is akarom elkövetni azt a hibát, amit te leírtál.

2011. nov. 13. 14:42
 3/15 anonim ***** válasza:
na, akkor helyes...nézd, lehet azon parázni, hogy jaj mi lesz, h nem fogadnak el az emberek és nem fognak szeretni, de ilyenek mindig lesznek...ha nem vagy meleg, akkor az a baj, hogy túl magas vagy, vagy az, hogy túl okos, vagy az, h túl vidám...megfelelni mindenkinek nem lehet és nem is érdemes. de ettől függetlenül értem, amit mondasz, h a legtöbb meleg ezt azért csinálja, h ne taszítsa ki a társadalom (vagymi), és ez szép próbálkozás is, de ezzel akkor is becsapjuk az embereket és magunkat. amin nem lehet változtatni, azon nem lehet, ezt el kell fogadni. szerinted melyik ér többet? ha azt hiszik, h hetero vagy (pedig nem) és így elfogad az összes ember, vagy van egy féltucat ember, akik tudják, h meleg vagy és ismerik a jó tulajdonságaidat és mindennel együtt elfogadnak?
2011. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
már nem akarok itt szentbeszédet tartani, félre ne érts, de én így gondolom...
2011. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazad van! Inkább, fogadjanak el úgy ahogy vagyok.

Köszönöm az értelmes válaszokat. Pontosan erre voltam kíváncsi. :)

2011. nov. 13. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Aki megnősül,és családot alapít az nem lehet meleg,csak biszexuális.Ha a nőt nem zavarja,hogy a férje a férfiakat is szereti,akkor nincs ezzel gond,de ha titkolózik a nő előtt,és titokban férfiakhoz jár,az nagyon gáz,akkor inkább ne nősüljön meg.
2011. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerek egy valakit személyesen, aki titokban a családja mellett találkozgat velem. Szerintetek engem is kellene hogy zavarjon hogy van családja az illetőnek? Mert én ezzel úgy vagyok, ha őt nem érdekli a családja, akkor engem miért érdekeljen. Értitek.. :/
2011. nov. 17. 10:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt egy gyerek aki hónapokig szórakozott egy csajjal miközben volt faszija. Elképzeltem ahogy brét szopott aztán meg smárolt vele. Rendesen el lett kenve a szája. Ha nem csinálta volna ezt a dolgot egy rossz szót nem szólok hozzá. Ettől függetlenül egyik sem elfogadhatóbb a másiknál, csak a reakcióim mások.
2011. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nah látod ez nagyon csúnya dolog.

Én nekem is volt barátnőm, de mellette nem folytattam homosexuális életem. Én szégyeltem volna magam a barátnőm előtt, nem tudtam volna a szemébe nézni az után hogy én egy pasival smároltam..

2011. nov. 17. 10:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem a te dolgod,hogy a barátodnak családja van,ez legyen az ő gondja.

Ha megcsalnának,engem kevésbé zavarna,ha egy férfival történne,mint egy nővel.Ha belegondolok,hogy elöttem más pin@ját nyalta,még undorítóbb,mintha egy pali szerszámán ügyködött volna.

2011. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!