Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik az elfogadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik az elfogadhatóbb? Lefeküdni valakivel, akivel először találkozol életedben, vagy beleszeretni valakibe, akit még sosem láttál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Hááááát.

A kérdés első fele, mintha etikai lenne, a második meg lelki.

"lefeküdni valakivel akivel először találkozol életedben" - tulajdonképpen a k*vák is ezt csinálják, nem?

"beleszeretni valakibe, akit még sohasem láttál" - vagyis most találkoztunk először de én már szerelmes vagyok beléd -akkor viszonzatlan érzelem esetén rohadtul fog fájni a dolog.Tudod, ott benn, kb a gyomrom és a szívem környékén.

Hogy melyik jobb?

Az a nevelésemtől és a fájdalomtűrő képességemtől függ.

Ha mazochista vagyok, akkor a második.

Esetleg kifejted bővebben, mire gondoltál?

2011. febr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyetlen bolond és vad éjszaka kevésbé viseli meg lelkileg az embert, mint egy hosszú szerelem egy álomképbe. De sajnos így is a szerelem az elfogadhatóbb, mert azt az érzést tiszteletben tartják az emberek, kevésbé irányíthatónak, míg a szexben mindenkinek "meg kéne tudnia tartóztatnia magát".
2011. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem az, ha lefekszel valakivel...mert nem tudsz olyan emberbe szerelmes lenni, akit soha nem is láttál még...az csak egy álomkép
2011. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mintha valaki, akibe msn-en, "beleszerettél", és már az első találkozón le akarsz vele feküdni.
2011. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fülünyúl ***** válasza:
Mindegyiket el lehet fogadni, ha a kérdés konkrétan erre irányul. Az meg hogy melyik alakul ki, helyzet és személyfüggő. Mindkét általad említett eset ritka. Na jó, az első elég gyakori a diszkósok körében, de ők gyakorlatilag direkt azért mennek oda.
2011. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10:55-ös, annál azért már öregebb róka vagyok :D

Nem gondoltam konkrétan semmire, és bár a két dolog nem pontosan ugyan olyan jellegű, az én fejemben kockáztatás tekintetében egy szinten vannak.


Például egy bulin megismersz egy nagyon helyes férfit, akit először látsz, és nem tudsz róla semmit, mégis nála kötsz ki, vagy már évek óta beszélgetsz valakivel chaten/gyakorikérdéseken (opcionális :-)), szóval fogjuk rá, hogy elég jól ismered a személyiségét, de még sosem találkoztatok.

2011. febr. 9. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert én pont ilyen helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy mi láttuk egymást webcamon, egy csomó képet. És mikor találkozni fogunk, először, szeretnénk együtt lenni. (:

18/F

2011. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!