Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az elfogadhatóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az elfogadhatóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Szerintetek az a jobb ha valaki úgy meleg hogy nem nősül meg, és nem alapít családot. Vagy az aki családot alapít,megnősül mert mindenképpen meg akar felelni az elvárásoknak?

2011. nov. 13. 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. És miért? mert úgy vagy vele hogy egy nővel akár szerelmi kapcsolata is kialakulhat? Míg egy férfival nem?
2011. nov. 17. 11:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért gondolja így, mert egy nőben riválist lát a másik nő. Engem rettenetesen felhúzna a dolog, ha kiderülne, hogy egy nő jobb volt nálam, valamit jobban csinált nálam, elvette azt, ami az enyém. Ha ezt egy férfi teszi, az is dühít, de másképp: hiszen az egy teljesen más kategória, nem engem nem szeret, hanem másfajta valakit szeret...tehát ez olyan, hogy én nem tehetek róla...érted?
2011. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem. És ez teljesen jó, és ésszerű magyarázat. De azért vannak olyan nők is akik azért nem így fogják fel. Pl úgy hogy "úristen egy pasi jobb lenne mint én? " :/ Azért ez is bántó dolog lehet egy nő számára.
2011. nov. 18. 10:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, de egy ha egy nővel csalnak meg az jobban fáj, mélyebb sebet hagy, bár az hogy egy férfivel, az is ,de igen ahogy mondta az előző az más a kategória, mert nem mi tehetünk róla. Ez mindenkinek a gondolkodásától függ.


A kérdésedre választ adva, szerintem minden ember vállalja fel magát olyannak amilyen, és igen, lehet megbánt másokat, de inkább bántson meg másokat ( ami később elmúlik, szépen lassan.) Minthogy, egy bábut játsszon aki nem is Ő, és szenvedjen azért, hogy másoknak megfeleljen. De ki melyik életet választja, ha az illető nem bukik le, hogy mellette egy férfivel is nemi-kapcsolatot él, akkor nincs olyan nagy gond. De később jobban fájna ha kiderülne, ha a nő igazán szeretné, de nem tudna ellene mit tenni, mivel férfi a másik.


Remélem érted, hogy értem, kicsit nehezen fejezem ki a gondolataimat. :))

2011. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szubjektív
2011. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!