Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen amikor az ember magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen amikor az ember magányos, nincs kihez fordulnia és már nem remél?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél erre kíváncsi. Arra törekedj hogy ne legyen ilyen érzésed. Ne akard megtudni
2011. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reménytelen depressziós
2011. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magányos vagyok, de remélek:D
2011. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fú nagyon rossz, nem kívánom senkinek
2011. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz... szerintem ezt nem igazán lehet megfogalmazni. Csak érzi az ember, hogy nagyon nincsen rendben valami és ezt nincs kivel megosztani, nincs kihez odamenni kisírni magadat. Ha emellett még jön valami nagyobb probléma is és azt sincs kivel megbeszélni, akkor jön a teljes elkeseredettség, sötétség...
2011. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogj egy nagy fehér lapot, fesd be koromfeketére az egészet, és húzz bele összevissza sötétlila csíkokat, meg foltokat. Na pont olyan. Nekem van egy ilyen képem, nem egészen tudatosan festettem. Sokáig kinn volt a falamon, nemrég levettem mert már nem bírtam nézni.

Megerőszakoltak, a párkapcsolatom (1 volt) nem volt sikeres, hatalmasat csalódtam és a férfiakba vetett minden megmaradt kis bizalmam összeomlott. Édesanyámat elveszítettem még 18 éves koromban. A barátnőimtől eltávolodtam, mert sokat akartam egyedül lenni, mire feleszméltem, már nem volt körülöttem senki. Apám alkoholista volt, gondolom most is az, ha él még...rég nem hallottam felőle semmit.

Nincs igazából senkim, egy "jó" dolog van a helyzetemben: olyan mélyen vagyok, hogy ennél mélyebben már ha akarnék se tudnék lenni. És nem látom a fényt, a kiutat, a halálhoz meg gyáva és gyenge vagyok. Jóformán egész nap otthon vagyok, gépezek, zenét hallgatok vagy csak fekszem az ágyamon és nézem a plafont.

Jó volt most ezeket így anonimként leírni. Mikor megláttam a kérdést arra gondoltam, csak annyit írok válaszként hogy Olyan, mint az én életem.

21L

2011. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 14:45

úh ez durva :s ilyenkor annyira szeretnék segíteni amikor ilyet olvasok... de nem tudom, hogy hogyan, vagy tudnék e egyáltalán

úgyhogy csak annyit mondok, hogy sajnálom, hogy ez történt veled :(

2011. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor az ember ilyen állapotban van, megkeresi a számára legelfoglalóbb dolgot amit csinálni tud, én pl napi 16-18 órát aludtam, de ki mit tud csinálni ugye, ne tapasztald meg, amikor nem aludtam akkor falba vertem a fejem!
2011. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14.45:

Ez nagyon gáz :(

Kívánom, hogy történjen Veled valami jó, ami visszaadja az életkedved :(

2011. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!