Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeismerkedtem egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy lánnyal. Jelenleg nem akarok komoly kapcsolatot, de futókalandba benne lennék. Mit javasolnál?

Figyelt kérdés
Írjátok oda, hogy fiúk vagy lányok vagytok.
2009. máj. 9. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Nagyon nem jó, hogyha ő beléd szeret, de te csak játszadozol vele! Ha ő is belemegy, akkor miért is ne?
2009. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

23/lany


Ha ö tudja, hogy te nem akarsz vele komolyan kezdeni semmit, es ö ennek tudataban vallaja a kapcsolatotokat, akkor nincs ezzel semmi gond, szerintem az a lenyeg, hogy korrekt legyel vele.

De az esely meg igy is meg van ra, hogy ö komolyan akarja, es ugy gondolja, hogy majd meggondolod magadat, ugyhogy szerintem figyeld meg a lanyt, hogy ö mit akar, beszelgess vele erröl. Semmikeppen ne hitegesd, mert nagyon meg tudnad bantani, raadasul egy lany bosszuja... :)

2009. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mond meg neki aztán kész...ha nem megy bele akkor legalább nem basztad el az időt feleslegesen egy értelmetlen személyre, ha meg belemegy lesz egy jó éjszakád...vagy több, de akár még kapcsolat is lehet belőle.

Ha csak dugni akarsz, azért nem jó kapcsolatra építeni, legalábbis ezt színlelni, mert azzal leginkább elriasztod magadtól. Úgy is látni fogja hogy dugni akarsz a jelekből amiket ő észre fog venni, de te viszont nem, hogy kiadod magadból. De másfelől meg azt mondod kapcsolatot akarsz...ez így nem megy. Mond meg neki hogy egyszer átugranál hozzá főzni valami kaját...ha benne van szabad a pálya, csak nehogy így kérdezd meg tőle hogy: "dugunk" ?

2009. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja előző voltam fiú
2009. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!