Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kizökkenni? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kizökkenni? Egy komoly kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és nem vagyok megelégedve az életemmel. Sokat unatkozom. Az egyetlen kikapcsolódásom, ha a haverokkal kocsmázom. Vágyom a szerelemre, de valahogy nincs olyan lány a környezetemben, aki érdekelne. Elég sokat iszom. Egyetemre járok, de a tanulás sem megy valami fényesen. Abban kérnék tanácsot, hogy milyen közegbe kellene eljárnom, hol kéne ismerkednem, vagy egyáltalán mit kéne tennem ahhoz, hogy egyenesbe jöjjön az életem. Az utóbbi időben kicsit beszűkült a mozgásterem, alig hagyom el a kerületet. Budapesti vagyok. Bármilyen tanácsnak örülnék.
2010. jún. 2. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vmi sport?
2010. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Talán hagyd abba a cefrézést vagy vegyél vissza. Ne kocsmába, hanem bárokba menj ahol nő neműek is vannak. Esetleg kipróbálhatnád az online társkeresést vagy a chateket. ÜDV23F
2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbáltam az online társkeresőt, de az is ritka, hogy valaki reagál az üzenetemre. Múltkor cseréltem egy lánnyal msn-címet, de amikor elkezdtünk beszélgetni, kb 2 perc után lelépett. Mindegy, csak próbálkoztam de nem igazán jött össze semmi.
2010. jún. 2. 17:20
 4/22 anonim ***** válasza:

Én is pesti vagyok, sokat bulizok, kocsmázok, de amúgy tanulok is, dolgozok is és csajozok is. Bármerre is megyek mostanában, összeismerkedek valakivel. Akár villamoson is, vagy metrón. Bulin néha sikerül valami egyéjszakás-csajt találni, amit remélhetőleg másnap nem bánok meg a józanság hatására :-D.


Amúgy ha lesz csajod, akkor az majd megszünteti az alkoholista életmódodat :-D. Szarul érzed magad, mert nincs csajod, viszont ha szarul érzed magad, nem is lesz.


Én csak normális csajt nem találok pár hónapja... mert azoknak általában vagy van valakijük, vagy pedig most lett vége egy sok éves kapcsolatuknak és töxarul érzik magukat és nem is akarnak ebből kijönni. Vagy legalább 100 km-re lakik. De előbb-utóbb találok normálisat is.


Neked azt üzenem, hogy ne piálj annyit, mozdulj ki, ha meg mégis gyakran piálsz, akkor legalább ne mindig ugyan abba a kocsmába... teli van a város helyekkel, ahová lehet menni és ahol csajok is előfordulnak. Pl. Meg még sok más

2010. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én is kb ezt csináltam 2 évvel ezelőtt, mint te. Nagyon sok helyen megfordultam, új embereket ismertem meg folyamatosan, de amikor elkezdtem az egyetemet, akkor valahogy ez megszűnt, pedig azt gondoltam, hogy ott jól fogom érezni magam. Sokkal jobb volt az az 1 év, amikor dolgoztam. Pénzem is volt arra, hogy programokat találjak ki, meg keretek között volt az életem.
2010. jún. 2. 19:30
 6/22 anonim ***** válasza:

Kitörünk együtt?

20/l

2010. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

pest, egyetem...a lehetőségek tárháza:) most jönnek a vizsgazáró bulik, szemelj ki egyet, aztán hajrá:) vagy. Beülős, dumálgatós, iszogatós hely: gödör, szimpla kert, corvin-tető, a deák térnél a szóda. (én mondjuk inkább a beülőseket szeretem, mint a bulikat...)vagy. irány a margitsziget a haverokkal, foci-frizbi, és közben ha láttok valakit, hívjátok őt is játszani. Sok sikert:)

22/L

2010. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
a margitszigtre ne menj,mert borzadáj ami ott van,kimentünk kutyát sétáltatni,és minden egyes másodpercben vslaki el karta őket ütni,rohatt sokan vannak,ha nem szereted a tömegnyomort,akkor oda ne menj.
2010. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

olyanokkal haverkodj akiknek van barátnője, hátha a csaj elhozza az ő barátnőit, és összejöhetsz az egyikkel.

és tanulj mert az okos csajok az okos srácokra buknak.

vagy keress meg engem:)

20/L

2010. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Köszönöm, hogy segítetek. úgy látom, hogy korombeli lányok válaszoltak, aminek különösen örülök.
2010. jún. 6. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!