Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy elvált egygyer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy elvált egygyermekes anyuka az interneten hol ismerkedjen, hogy komoly kapcsolatot tudjon kialakítani, és ne a kalandokat keresők találják meg? 27L

Figyelt kérdés

2010. márc. 7. 16:55
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
74%

Bárhol,de vigyázz!

Egyébként "kaland keresők" mindenhol vannak..

2010. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
22%
komoly kapcsolat kell?? akkor sztem bíróságon találnál olyat
2010. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát az internetes társkereső oldalakon elég necces, sok a kalandor és a kamu k...ög. Sajna engem jól le.....tak. :(

Próbálkozz pl baráti körben.

2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Második, nem értem mit akarsz a bírósággal. Közös megegyezéssel váltunk el, és a mai napig jóban vagyunk, főleg a közös kisfiunk miatt, tehát ha arra gondoltál, hogy a bíróságon a volt férjemet keressem meg, hát komoly kapcsolat miatt nem fogom.


Kedves harmadik, a baráti körömben mindenki boldog párkapcsolatban él, és valamiért jobban szeretnék a neten ismerkedni, hogy ne a külső, hanem a belső legyen inkább meghatározó. (A volt férjemet is a neten ismertem meg annó 8 éve.)

2010. márc. 7. 18:33
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
love.hu, webrandi, ezek elég ismert oldalak, és itt sok "normális" pasi van :)
2010. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Társkereső.

A gyerek ne az első képen vagy az első mondatban legyen!

Nem apukát keresel, remélem... mert akkor török férfival ismerkedj.

2010. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Apukája van a kisfiamnak, nem keresek apukát, hanem társat keresek. A gond az, hogy mikor ismerkedtem, és 2 óra után mondtam, hogy van egy gyermekem, akkor szinte mindenki kilépett, a többség köszönés nélkül, és ezért van, hogy már rögtön az elején szeretem tisztázni a helyzetet, hogy ne az legyen, hogy hirtelen mindenki fe3lszívódik.
2010. márc. 8. 09:02
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
sok helyen kilehet irni bemutatkozást, írd bele hogy van egy gyereked, és aki ezekután lép be normálisan,azzal foglalkozz.
2010. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, van egy ilyen hely, ahol írtam adatlapot, elég bő lére eresztettet, de még így is olyanok írtak, akik csak és kizárólag testi kapcsolatot szerettek volna, pedig elolvasták az adatlapom, csak úgy gondolták, hogy hátha meggondolom magam. Nem hiszem el, hogy a mai világ csak és kizárólag a szexualitás körül kell, hogy forogjon. Hol marad a romantika?
2010. márc. 8. 17:24
 10/54 A kérdező kommentje:
19:53-as köszönöm a válaszokat. A love.hu-t néztem, de nekem sajnos nem jön be. A webrandit nem ismerem még, de megpróbálom, hátha.
2010. márc. 8. 17:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!