Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szarul nézek ki akkor el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szarul nézek ki akkor el is felejthetem a szép lányokat?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én nem hibáztatok akárkit, ha fontos neki a külső - nekem is az. De szerintetek vannak olyan *szép* lányok, akiket nem (annyira) érdekel a külső?
2011. nov. 13. 22:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Linkelnék - viszont a jogszabályok értelmében (és nem mellesleg az oldal szabályzata szerint) nem tölthetek fel képet valakiről az engedélye nélkül. :/
2011. nov. 17. 18:47
 22/29 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire "nézel ki szarul"

Pl ha nincs arcod a pattanásoktól és áll a hajadon a zsír,meg a tested nagy részén zsírpárnák burjánzanak,akkor nincs...ha csak nem vagy helyes,de igényes igen akkor lehet szerencséd,vannak intelligens,nem felszínes szép lányok is...csak remélem nem az igénytelenségtől nézel ki szarul.

Plusz ha elfogadsz egy jó tanácsot hozz ki magadból maximumot...igényes öltözködés,egy kis parfüm stb..ezek sokat nyomnak a latba

2011. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sokad adok a tisztálkodásra, ápoltságra, tudván, hogy csak így ellensúlyozhatom valamelyest a nem épp előnyös kinézetemet. Annyira nem vagyok ronda, szóval nem néznek meg az utcán, hogy "ki ez a Quasimodo", de távol állok a jóképűségtől.
2011. nov. 17. 19:54
 24/29 anonim ***** válasza:

Na,akkor nem értem hol van itt a probléma :) Majd akad szép lány...és amúgy ne erre adj..lásd meg a szépet te is egy kevésbé szép lányban.

Nem minden a szépség.Törekedj az ápoltság fenntartására és a belső értékeid megtartására ebben a felszínes világban.A belső kisugárzás néha előnyösebb,mint a külső,felszínes szépség :)

Sok sikert,remélem találsz majd egy megfelelő szép lányt,de ne keresd nagyon,mert lehet elsiklasz majd valaki felett,aki lát benned fantáziát :) Ha azt akarod,hogy lássák a "belső szépséged" lásd meg te is másokban

2011. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a lányok itt nyomják a szépet, hogy majd úgyis akad valakid aki szeret. Közben meg ezek az ide írogató lányok nagy többsége is éppen egy jóképű kigyúrt alakkal dug minden este. Szval kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de ha nem vagy legalább átlagos pasi, akkor esélyed sincs egy szebb lánynál. Nem azért írom, hogy szemétkedjek, mert többé kevésbé én is sorstársad vagyok és én is adok a külsőmre, de nem vagyok jóképű így hiába öltözködök jól meg 10 kiló parfümöt nyomok magamra, akkor is vért kell sajnos izzadnom a mai lányoknál. Nagyjából 70-80%-ukat csak a külsőd érdekli, ami mögötte van az csak akkor lényeges ha legalább átlagos vagy vagy jóképű. Csúnya pasik belsőjére általában nem kíváncsiak. Sajnos ez az én meglátásom. Ja és ne haragudj érte ha ilyeneket mondtam. De ha nagy a dumád, akkor ha nem is vagy átlagos vagy jóképű, akkor is meg lehet az esélyed. A dumát meg lehet fejleszteni. De ha az sincs, akkor marad az, hogy egyszer pénzes leszel és úgy meg fogsz szépülni a lányok szemében.
2011. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó most nincs igazad,és azért,mert te már feladtad és elkeseredett ember lettél nem kéne másokat is lelombozni. Nekem is volt már,hogy megkérdezték mit keres egy ilyen szép lány egy ilyen csúnya pasi mellett,effektív volt már nem épp szép barátom,sőőőt...de mégis vele voltam,mert nem érdekelt a felszínes f*szság,amit már itt is nyomattok és többre értékeltem,hogy megbecsül,el tudok vele beszélgetni akármiről,és jól érzem vele magam.Pedig nem volt pénzes se
2011. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Azért én még nem adom fel.
2011. nov. 18. 17:26
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne is add fel,azért mert pár elkeseredett nyomorult azért,mert feladta neked is el akarja b*szni azt a maradék önbizalmad,amivel megpróbálnád...ne foglalkozz senkivel,próbálkozz majdcsak lesz valami :)
2011. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
IGEN
2012. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!