Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok még, akiknek bejönnek a visszahúzódó, értelmes, kedves, félénk fiúk vagy már senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés

Csak, mert azt tapasztalom, hogy mindenfelé a nagymenő laza gyerekeknek vannak barátnőik és az olyan fiúknak, akik inkább a háttérben figyelnek vagy kedvesek a lányokkal, le vannak tojva magasról. :/


Ha vannak még egyáltalán olyan lányok, akiknél van esélyem vajon hol lehetnek?


2011. nov. 14. 00:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"helyes vagyok (lányok mondták)"


Ezt nekem is mondta már több lány is... Még sincs senkim. Szerintem ez nem csak a kinézeten múlik. Meg kell találni azt a helyet/helyeket, ahol van mód az ismerkedésre. Ugyanis hiába vagy jóképű meg normális/értelmes/kedves, ha otthon ülsz a 4fal között. Ezt most nem konkrétan rád értem, csak egy példa volt. 22F

2011. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen vannak olyanok akiknek bejönnek a csendesebb srácok. Csak nem mind1, hogy mennyire vagy csendes, visszahúzódó stb. stb. Hogyha nagyon akkor próbálj felszabadultabb, nyitottabb lenni. Tudom, hogy ez nem könnyű de valamennyit lehet rajta változtatni. Ha pedig fiatal vagy akkor valószínűleg fogsz még változni. Amúgy a csendesebb , félénkebb, visszahúzódóbb stb. stb. tulajdonságú lányok azok akiknek az ilyen típus jön be mint amilyen Te vagy. Persze lehetnek kivételek. A hozzád hasonló tulajdonságú lányoknak fogsz tudni igazán megnyílni és felszabadult lenni és szerintem nem olyannak aki mint aki teljesen az ellentéted. Én ezt gondolom. :) Egyébként hány éves vagy?

15/l

2011. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és egyszerűen nem merek élőben ismerkedni lányokkal. :/
2011. nov. 14. 16:03
 14/18 anonim ***** válasza:

16:01-es vagyok:

Az pedig baj ha nem tudsz ismerkedni lányokkal élőben. :(

Ezen változtatnod kell!!!!! Amúgy meg ha már jelezték, hogy szép vagy akkor gondolj arra mert a szépség magabiztosság. És ez tényleg így van. Ha valaki tetszik, bejön Neked akkor hívd el egy sütire vagy moziba. Vagy adj neki virágot aztán próbálj egyre jobban közeledni hozzá. Végül ha látod, hogy talán neki is tetszel meg érdekled őt vonzódik hozzád, szeret Veled lenni, vagy bármilyen más jelet látsz akkor szedd össze magad és mond meg neki konkrétan, hogy mit érzel. Ha pedig nem látsz semmilyen jelet akkor el kell őt felejtened. Ezt tudom ajánlani. Sok sikert! :)

2011. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, például nekem, mivel én is visszahúzódóbb, csendesebb lány vagyok. Nehezen tudnám elképzelni magam egy pörgős, nagy dumás fiú mellett magam, bár ez is sok mindentől függ, de alapvetően igaz rám, hogy a hozzám hasonló fiúkkal tudom megértetni magam a legjobban. A hol? kérdésre nehéz válaszolni, mert az ilyen típusú lányok habitusukból adódóan nem a bulizós, társaság középpontja típusú emberek, hanem inkább az otthon ülős, néha-néha eljárós kategóriába tartoznak.

L/21

2011. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kaliberű lány van, aki szintén nem a társaság közepe és nem is egy party arc.

Az egyetlen baj, hogy a se a csendes lányok, se a csendesebb fiúk nem mernek lépni a másik felé.

Hogy hol vagyunk: otthon, suliban és a kettő között. Aki ilyen kaliberű lány, nagyon ritkán jár szórakozni, akkor se discoba, hanem cukrászdába.

21 l

2011. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezeknek a fiúknak már rég leáldozott napjuk. A bunkó, buta öntelt, nagypofájú olasz macsók napja jött el.
2011. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? A válasz a kérdésben, vagyis senkinek.
2011. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!