Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, mit reagálnátok egy ilyen MEGDÖBBENTŐ levélre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok az egyetem miatt már jó pár hónapja. Sokan beszélünk telefonon, néha ő is rámír..........


Tegnap este kaptam egy levelet az iwiw-en egy sráctól. Azt mondta ő kedveli azt a lányt, és szeretné megszerezni, de úgy érzi, én képben vagyok. És ha nem akarok a lánytól semmit, hagyjam békén, mert így neki is lenne talán esélye, mert ő komolyan gondolja. Viszont tudja, hogy a lánynak nagyon fontos vagyok, és amíg én képben leszek,sosem fogja közel engedni őt magához.


Erre most mit reagálnátok?


30/F


2011. nov. 14. 10:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Légy te az erősebb kutya, ne csicskulj be.
2011. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 komasa ***** válasza:
100%
Ha te is akarsz a lánytól valamit, akkor szerezd meg, ha nem akkor állj félre.
2011. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Soha nem mondtam még ki neki, hogy kedvelem, csak keresem a társaságát. Ő sem mondta.


A srác soraiból azt kellene leszűrnöm, hogy a lány szeret engem, ezért utasítja őt el?

2011. nov. 14. 10:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami ilyesmi. Ezért kell gyorsan közölnöd a szándékaidat. A levélre meg ne reagálj, az felesleges lenne.
2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A lány ha szeret is, akkor nem foja megmondani az elején, így csak sejtheted. De, ameddig ott vagy te, addig a lányt nem tudja megszerezni a másik. Szóval, vagy ráhajtasz a lányra, ha kell, s akkor szerezd meg, vagy inkább tényleg állj félre, s hagyd a másikat érvényesülni.

Gondold végig. Szerintem megérné megszerezni a lányt.

2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 14. 10:57
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Mi közöd hozzá, hogy mit akar a másik?

Ha elég férfi, akkor ráhajt a nőre, ha tetszik a nőnek, őt választja.

Ha nem elég tökös hozzá, vagy a nő nem őt választja, akkor így járt!

Nehogy már még te asszisztálj a csajozásához! Jóhogy nem még gyertyát is fogsz tartani, ha azt mondja.

Ha kell neki a nő, az kettejük dolga, harcoljon meg érte, érje el, hogy őt válassza a lány.

Hagyd figyelmen kívül a levelet.

2011. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
sztem ha kb. így van megfogalmazva a levél, ahogyan te írtad le, akkor az elég korrekt, én is azt javaslom, ha te nem szeretnél semmit a lánytól, mondd meg neki, hogy ne legyenek félreértések, és szólj vissza a srácnak is... valószínű, hogy a lány többet vár ettől az egésztől, mint te...nem feltétlenül szerelmes beléd, de veled szeretne összejönni és tényleg ezért utasítja el a másik fiút
2011. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
30 évesen most már inkább fejezd be az egyetemet.
2011. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

"30 évesen most már inkább fejezd be az egyetemet."


Az ilyen válaszok ki tudják vinni az agyamat. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy akkor járjon egyetemre amikor akar. Arra nem gondolsz, hogy eddig esetleg nem tehette meg, mert ne adj isten nem voltak olyanok a körülményei? Vagy most jött meg a tanuláshoz a kedve, és szeretne tovább fejlődni? Esetleg a munkáltatója ajánlására és támogatásával kezdte el? Jó lenne, ha gondolkoznának az emberek, mielőtt ítélkeznek.


Amúgy a kérdésre: Szerintem hívd el valahova a lányt, esetleg egy kávéra/üdítőre és beszélgessetek. Ha elfogadja a meghívást, az már egy jó pont. Személyesen sokkal többet megtud az ember a másikról, mint telefonon vagy e-mailen keresztül. A levelet meg szerintem is figyelmen kívül hagyhatod.

2011. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!