Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAKNAK! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAKNAK! Hogyan reagálnátok, ha egy nő azt mondaná, beszélnetek kell és ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

ELŐZMÉNYEK:

Nem tudom mit tegyek. Van párom, de megjelent az életemben valaki, aki őrülten vonz és már csak körülötte forog minden gondolatom. Nem tudom, ő mit érez, de gyakran megkeres, felhív, néha találkozunk, de nem történt köztünk semmi, sőt szóba sm hozta egyikőnk sem. Nem tudja, hogy van párom, legjobb tudomásom szerint.


Ha lépne konkrétabban felém, nem gondolkodnék azon, ki kell nekem, de így csak káosz van bennem.


Mit gondolnátok a nőről, ha találkozni akarna veletek, és elmondaná valahogy így:


Beszélnem kell veled. Nagyon kedvelek és ez nem biztos, hogy jó. Abban biztos vagyok, hogy kedvelsz engem, hiszen nem keresnél állandóan, nem hívogatnál, csak nem tudom mennyire.

El kell mondanom, hogy hatalmas gondot okoz ez nekem, mert van párom, 5 éves kapcsolat, 4 éve velem él, de már nem tudom mit érzek. Az a gond, hogy folyton rád gondolok, teljesen összezavarsz, nem tudom mit tegyek. Ha viszont így megy tovább, elvesztek 5 évet, mivel nagyon féltékeny rád, megbolondul, amikor felhívsz.

Kérlek szépen, ha közömbös vagyok neked, inkább ne keress többé, mert így borzasztóan érzem magam.



Ti megutálnátok vagy megértenétek?


2011. okt. 17. 09:10
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Hónapo óta játszuk ezt, a párom őrjöng, de nem tudok mit tenni. Én soha nem hívom a srácot,ő keres engem. Nem mutatja ki, hogy érez-e valamit, de folyton a közelemben van és érthető, hogy a párom ezt nem türi meg, én sem tenném. :(
2011. okt. 17. 09:11
 2/48 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnék veled kezdeni. Ha tetszel és bejössz, akkor csak megerősítést kapnék és betámadnék. Ha nincsenek ilyen szándékaim, akkor békén hagynálak, hogy jobb legyen. Akárhogy is, jól teszed, mert végre el fog dőlni valamerre a dolog. Ami most van az ugyanis a létező legrosszabb mindenkinek.
2011. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért akarom megtenni, de félek, hogyan reagál. Nem akarom, hogy egy hülye, nyomulós libának tartson. Azért mondom ezt, mert 9 évvel idősebb nálam.


A párommal nagyon jól elvagyunk, ez egy stabil kapcsolat, de ahogy ő pár hónapja felbukkant és közelebb került hozzám, minden felborult bennem.


Szeretnék vele lenni, megszerettem őt. VISZONT, ha nem kölcsönös, megpróbálnám a párommal visszafordítani a dolgokat, mert szeret engem, nem akarok neki sem fájdalmat okozni,és mint írtam, egyébként stabil a dolog.


Hónapok óta őrlődöm, most már a párom gyanakszik is, azt hiszi megcsalom, nem bírom már.

2011. okt. 17. 09:19
 4/48 A kérdező kommentje:
És ha kedvel, de ezek hallatán inkább úgy dönt, hogy félreáll, mert nem akar egy 5 éves kapcsolatot tönkretenni?
2011. okt. 17. 09:20
 5/48 anonim ***** válasza:

Ha ezt így elmondod neki az fix, hogy nem fog nyomulós libának tartani.


Az utolsó kérdésedet nem értem, de úgy tűnik, hogy te akarod ezt a pasit annyira, hogy a pároddal is szakítanál. Azt hiszem be kellene fejezned a kapcsolatodat a mostani pároddal.

2011. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Egyszer félreérthetően ugyan, de utaltam a srácnak arra mit érzek. Végül hagytam, nem magyarázkodtam és ő továbbra is a közelemben maradt.
2011. okt. 17. 09:22
 7/48 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nehéz helyzet.

Hasonló velem is megesett. Megmondtam a másik félnek, hogy szeretem (előtte nagyon jó barátok voltunk). Neki párja volt, ezért nem vállalta fel velem a kapcsolatot. Nehéz volt, de elfogadtam, és továbbra is nagyon jó barátok vagyunk. Szerencsére a párja nem féltékeny, én meg nem teszem kockára a barátságunkat.

Szóval mondd meg neki, hogy mit érzel, és hogy hogyan legyen tovább.

Az is kérdés, hogy melyiküket szereted? Egyiket? Másikat? Esetleg mindkettőt?

2011. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy be kellene fejeznem, csak borzasztóan nehéz. Ő az első férfi az életemben és rettegek attól, hogy rossz döntést hozok, mert ez lehet csak fellángolás. Ugyanakkor átgondolva tudom, hogy nem az, mivel hónapok óta tart és állandóan rá gondolok.


Sokszor, amikor megcsörren a mobilom, a párom közli, fel ne vegyem neki,és én mégis felveszem, olyankor nem érdekel, mit gondol.


Nem vagyok egy csalfa típus, egyszerűen másfelé húz a szívem, nem tehetek róla.


De olyan kínos, hogy egy nő tesz vallomást a férfinak, nem?

2011. okt. 17. 09:25
 9/48 anonim ***** válasza:

Semmi kínos nincs benne és hagyd abba a hisztit! :)


Menj oda hozzá még ma és beszéld meg vele ezt, mond el neki őszintén és tisztázzátok. Ne hagyd lebegni ezt az egészet, különben beleőrülsz.


Beszéljétek meg még ma!

2011. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Az új srácot szeretem. Miért? Nem a párom, nem ér hozzám, de csupán szavakkal, a tetteivel olyan boldogságot tud belőlem kiváltani, amit nagyon rég éreztem már.

Nem akarok butaságot tenni, mert félek, ha bármit tenne is, viszonoznám. Annyira szeretném átölelni, hogy az valami hihetetlen.

De bizonytalan vagyok, mert testileg nem próbál hozzám közeledni, így nem értem mit is akar tőlem.

2011. okt. 17. 09:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!