Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak ma csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak ma csak az a sablon egyenes haj jön be, vagy a göndör is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mivel tapasztalataim szerint az egyenes már automatikusan vonzza a lányokat...
2009. máj. 9. 21:00
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Srác vagy és azért kérdezed, hogy mi jön be a csajoknak?

gondolom....:D

Hát akkor azt mondom, hogy ahány csaj annyi válasz..:D

Nekem monjuk nem a haja számit, hanem a stilusa...:D

2009. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a legfontosabb,hogy a srácnak jól álljon a frizurája,és természetes legyen.Nekem nagyon nem jön be ha egy srác pl. vasalja a haját.Amúgy a göndör haj is nagyon cuki tud lenne,ismerek olyan srácokat akiknek göndör hosszú hajuk van és nagyon jól áll nekik.Amúgy meg ízlés kérdése,hogy kinek mi tetszik,és ezt sem lehet általánosítani.
2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D fi vaok igen.Igazából nem tudom,jól áll-e mármint,hogy tetszik-e a lányoknak:D
2009. máj. 9. 21:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Nekem tetszik a göndör haj is, sőt... :) Az még jobb is, mert nyugodtan hozzá lehet érni, és nem hordanak le a göndör hajú srácok, hogy tönkreteszem a hajukat. :D Mert akik vasalják, nagyon kényesek ám rá... :D Szóval göndör hajra fel! ;)
2009. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én megörülök a göndör hajért. :D hány éves is vagy? :D
2009. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Márk sztájl forevör :D
2009. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az első, amit megnézek mostanában egy ismeretlen srácon, az a haja.:D (A kopaszok így már szóba sem jöhetnek...:P) De nincs olyan, hogy CSAK az egyenes haj. És attól függ, hogy egyenes vagy göndör... nagyon aranyos göndör hajú srácokat is láttam már.:) Tökcukik azok a kis göndör fürtök.:D(L) Nálam most az oldalra vagy előrefésült egyenes félhosszú(de semmiképp se ér a nyak alá) haj a nyerő.(Y):D Az is jó, mikor az egyik szemüket teljesen eltakarja a haj, mert olyan oldalas frufruja van, de sztem azt vki már túlzásba viszi... azt hiszi attól már menő, mert vasalja a haját és belelóg a haja a szemébe. Na az ilyen "menővagyok mert a szemembelóg a hajam" emberkék ki vannak zárva.:) Ja de most a hajról van szó...:D Szval nekem a göndör kis fürtök is bejönnek.;) (csak ne legyenek túl hosszúak.sztem.)

16/L

2009. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen göndör már nem tetszik:

[link]

De a rövidebb göndör az nagyon cuki tud lenni.:)

2009. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fuu, a hosszú vagy kb válligérő és lefelé göndörödő nem olyan mint az előző képen lévő hajtól kész vagyok. De teljesen. Én akkor kb már a hajába beleszeretek a pasinak. Mint kb Heath Ledger-nek a 10 dolog amit utálok benned-ben, a film gagyi ,de az a pasi nagyon nagy benne.
2009. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!