Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak ma csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak ma csak az a sablon egyenes haj jön be, vagy a göndör is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz, de nekem eddig csak göndör hajú fiúkkal volt dolgom, valahogy mindig megtalálnak. És vonzzanak is persze, imádom!:) Van egy ismerősöm, akinek nagyon sötétbarna, dús nagyon szép haja van. Amikor megismertem állandóan egyenesítve volt neki, aztán volt, hogy Elvis-style, hátrafésült, punkos stb. Aztán a nyáron összefutottam vele, tiszta göndör volt neki, kérdeztem, hogy mit csinált vele, mondta, hogy semmit, ilyen alapból. Mondom te nem vagy normális, hogy ennyit szórakoztál vele eddig, mert ez így tökéletes (tényleg, olyan a haja mint egy olasz macsónakXD). Azóta úgy is hordja és nagyon jól áll neki (nem csak szerintem persze).
2009. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az jön be, ha egyátalán nincs haja!!!A göndör, hosszú haj szerintem undorító egy férfin, a hosszú haj meg eleve az!
2009. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek a gondor haju pasik! Lehet hosszu rovid lenyeg a gondor hajon van! :))

32\l

2009. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
14 vaok:D Csak néha az zavar,hogy hirtelen megtud változni a formája,s nagyon zavaró.
2009. máj. 10. 16:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl teljesen mindegy, miylen a haja, csak legyen jól beállítva, amit meg lehet oldani szárítással ha akarja. De NE vasalja egy pasi a haját. Jesszus. Hadd legyen ez a nők dolga. Ne metroszexuálisodjunk. Nem az igényesség jele ha valaki félbu.zi. Ahogy nem az igénytelenségé az se, ha egy pasi férfias és tesz arra, hogy most neki hogy menő meg merre kunkorodik etc..
2009. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!