Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a diszkók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a diszkók tele vannak könnyűvérű lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem járok ilyen helyekre(és nem is szándékozom),mert más a zenei ízlésem,de nagyon sok ilyen dolgot hallani.Tényleg igaz lenne,hogy ilyen könnyen lehet találni egy éjszakára egy lányt?
2009. máj. 9. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
ja meg legyél VIP szektorba... akk tuti
2009. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 21:06-os, marha nagyot tévedsz. Az meg se fordul a fejedben, hogy valaki normális is lehet a bulizás mellett??? Nem csak szentfazekak meg ribancok léteznek ám a világon!


Én hetente többször járok ilyen helyekre, mindig iszom, tombolok és SOHA nem mentem még el senkivel. Nem is fogok, van bennem ennyi tartás és büszkeség. Akivel összejvök, azzal komolyan is gondolom, a párommal 8 hónapja vagyok együtt.


Amúgy a kérdésre válaszolva - sajnos igaz. De ugyanennyire igaz az is, hogy a diszkóban a pasik 80%-s otthagy a búsba, ha nem hagyom magam taperolni, meg észreveszi, hogy nem vagyok könnyű préda. Ezek meg aztán majd jól megtalálják egymást :P


20/L

2009. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez igaz utolsó válaszoló.

100%ban egyet értek

17/L

2009. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

kedves 21:23-as válaszoló. 21:06-os válaszoló vagyok. Én azt hiszem nem azt írtam le, hogy minden csaj könnyűvérű a diszkókban és mindenki egy r*banc és hasonlók. Ezt írtam:

"Az a maradék 20 vagy olyan hogy max havonta, évente megy el 1x-1x bulizni vagy pedig nem iszik csak táncol..."

vagy tévedek?????

olvasni kéne

2009. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos már nem csak ott, hanem az ált. iskolákban is, 7.-8. o-ban rendkívül sok a könnyűvérű leányzó!
2009. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az amerikai selejtfilmekben igen. Azért ez nem úgy megy, hogy a dagadt, pattanásos, borotválatlan, büdös pasas bemegy és három csajt húz meg zsinórban.
2009. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%

21:06-os, 21:23-as vagyok megint.


Talán neked kéne olvasni tanulni, mert én azt írtam, hogy "nem csak SZENTFAZEKAK meg ribancok vannak ám a világon". És mellesleg ha végigolvasod, amit írok, akkor észreveheted, hogy én pl iszok, mint az albán szamár, gyakran bulizom, és soha nem adtam oda senkinek. És nem csak én, nekem az egész baráti társaságom ilyen.


Szóval nem, nincs igazad.

2009. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor te egy vagy a sok közül. Nem azt mondtam hogy mindeni olyan...
2009. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudom. Viszont aki az én baráti körömbe tartoznak, azok egytől egyig ugyanilyenek. Szóva abszolút nem egyedi. Csak nem mindegy, hogy ki milyen köröben mozog. Én nem is tűröm magam körül havernak se a buta ribiket, lehet h ezért ez a tapasztalat.
2009. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!