Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért imádják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért imádják magukat fotózni?

Figyelt kérdés

Aztán feltenni facebookra, majd valami közhelyes idézetet aláírni.

Az ilyentől kiráz a hideg!


2011. nov. 14. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem kötelező nézni :)
2011. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

azt szeretnék ha minél több fiú nézné az ő képüket vmi felnőttfilm helyet..

am valószínűleg azért hogy minél többen like-olják főleg fiúk.. de gondolom az első érvényesül többségében..

2011. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem is akarom de tele van az üzenőfalam velük.
2011. nov. 14. 19:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert fantázia 0 és ilyenkor "Hűűű de bölcs vagyok"
2011. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm mostanában a saját életét irja ki meg üzenőfalon balhézik a fickójával,az durvább.

És mikor leszólom azzal jön hogy semmi közöm hozzá...Ki érti ezt

2011. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem regisztrációm óta egy képem van fent. :D

Ha nagyon megváltoznék, hajvágás, vagy hasonló,lecserélem. De nem rakok fel többszáz képet. Nem sok értelme van szerintem.

2011. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja de amig sajnálják és szeretik meg együttéreznek vele addig minden okés neki.Én azt nem tudok mert ostoba és azt rühellem.Kussolni meg nem szeretek :D
2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kabd be bűzapalánta
2011. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos genetikusan bennük van a versengési láz, hogy mindenki őt akarja, mert akkor több az esélye, hogy talál valakit magának


Vagy egyszerűen ribanc az aki feltesz magáról ilyet

2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hű, az ilyen csajokat én is utálom, pedig sokuknál még fiatalabb is vagyok, és ők éretleneznek le engem. az idézetektől pedig hányingert kapok. én nem csinálok sok képet, mert nincs önbizalmam, meg hát nem is vagyok egy túl csábító jelenség. van fent kb. 7 olyan kép, amin csak én vagyok, és abból sokat a haverjaim raktak fel. igazából képet én is csak akkor rakok fel, ha megint úgy döntök, hogy átfestetem a hajam, vagy ha pl. van egy nagyon jól sikerült.
2011. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!