Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefáradtam a sorozatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a sorozatos kudarcokba és visszautasításokba! Miért nem lehet olyan lányt találni, aki engem viszont szeretne?!

Figyelt kérdés

Teljesen megkeseredett ember vagyok már nem tudok semminek sem örülni, mert 22 évesen még egy barátnőm sem volt, senki sem szeretett és úgy néz ki ez továbbra is így marad. :(


Akkor minek éljek?


2011. nov. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok és még szűz na és ez van.
2011. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
külsőddel van a probléma?
2011. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Miért utasítottak vissza?:)
2011. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
külsőddel van a probléma?
2011. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
füvezz tesó :D lebegj!az megnyugtat :D
2011. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy már magam sem tudom mivel van probléma.


Sok lány mondta már, hogy helyes vagyok, meg szépek a szemeim. De inkább belül van a probléma, túlságosan parázok, ha olyan lány közelében vagyok, aki tetszik vagy ha neten is dumálunk, akkor sem igazán tudom magamat adni mindig.


Visszahúzódó, csendes, értelmes fiú vagyok csak néhány nagyon jó barátom mellett tudok laza, humoros, menő arc lenni. :/


Sok gátlásom is van sajnos. De attól még lehetne esélyem nekem is nem?


Élőben nem merek kezdeményezni megszólítani úgy lányokat csak neten. Bár már ott sem, mert annyira fáj a visszautasítás. :(

2011. nov. 14. 20:10
 7/42 atilis ***** válasza:
33%
Ez nem a te hibád, hanem a társadalomé.
2011. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
A hibákból tanulni kell, aki nem tud belőlük az, életképtelen, és soha nemfog fejlődni!
2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Amibe nem halsz bele az megerősít.

Ezt dobta idáig a gép.

Szerezz önbizalmat mert azok a lányok, akik megérdemelnek Téged konzervatívak és azt várják, hogy a fiúk kezdeményezzenek. :)

2011. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

ma 20:11


lehet azé is, de ha nem lennék ilyen gátlásos és félénk már szinte biztos lenne barátnőm


minden laza arcnak van szép, kedves barátnője


az bosszant a leginkább, hogy naponta, ahogy megyek a busszal suliba vagy épp sétálok a városban, meg sem tudnám számolni hány szép, aranyos lányt látok, de ugye egyiket sem szólíthatom csak úgy meg, hogy nesze itt az elérhetőségem, ha van kedved ismerkedjünk


mindig azon gondolkozom mi van, ha épp emiatt halasztottam el azt a lányt, akivel nagyon jól el lennénk együtt és igazán tudnánk is szeretni egymást


:(


amikor meg párokat látok együtt az már csak hab a fájdalom tortájárán...

2011. nov. 14. 20:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!