Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefáradtam a sorozatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a sorozatos kudarcokba és visszautasításokba! Miért nem lehet olyan lányt találni, aki engem viszont szeretne?!

Figyelt kérdés

Teljesen megkeseredett ember vagyok már nem tudok semminek sem örülni, mert 22 évesen még egy barátnőm sem volt, senki sem szeretett és úgy néz ki ez továbbra is így marad. :(


Akkor minek éljek?


2011. nov. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
(bocs, 2x akarta elküldeni)
2011. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 atilis ***** válasza:

ma 20:24

Kikérem magamnak a lehülyézést! Azt hiszem, hogy én nem hülyéztelek le se téged, se senkit. Ma társadalomban csak a test számít, nem a lélek és ez a baj.

Amúgy meg a válaszod alapján, hogy csak úgy odamész egy vadidegen lányhoz...stb, ezek alapján sztem még soha nem volt barátnőd. Ha nem tudsz használható válaszokat adni, akkor inkább maradj csendben, mert a kérdező kommentjei alapján el tudod képzelni, hogy csak úgy az utcán odamegy egy lányhoz, ha igen, akkor gratulálok az értelmes válaszodhoz, te hülye.

2011. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mások véleménye.Odamész egy lányhoz és megkérdezed a nevét, ha szimpi vagy számára, és ha nincs barátja akkor valószínűleg nem fog visszautasítani...de ha mégis, lehet, hogy most láttad utoljára, de legalább nem szalasztottad el, nem fogsz azon agyalni, hogy lehetett lehetett volna valami, de már megint bénáztam.


Menj oda a lányhoz, és beszélgess vele!Lehet, hogy pont Ő az igazi...:);) (L/18)

2011. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Meg még annyit, hogy kit érdekel, hogy mások mit gondolnak.Fúúú...tudod, hogy én mit gondolnék, ha látnám, hogy odamegy egy lányhoz egy pasi..."Aztaa, milyen jó annak a lánynak, egy pasi csakúgy leszólította...!:D
2011. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

21:16-nak


"test számít, nem a lélek"

Hallgass kevesebb Tankcsapdát, és kezdj el olvasni, tudod könyveket, arra jók hogy ha nagy leszel elérd a 80 IQ-t.

Kikérheted magadnak, hogy lehülyézlek, de tudod csak akkor szólj be, ha van mire fől.

Remélem minősíted magadat még valami hasonló pikáns szöveggel, nevetni jó. :)

2011. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Kitartás,és ne feledd hogy soha nem szabad feladni!
2011. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
2011. nov. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, 20 év alatt még sose volt barátom, és fogadni mernék rá h nem is lesz mert én is félénk vagyok
2011. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

személyiségfejlesztőkönyvek (brian tracy) Pua könyveket is lapozgasd át nem árt tudni az alapszabályokat a csajozásban

f18

2011. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 atilis ***** válasza:

tegnap 21:28


1, Szerintem te egy álomvilágban élsz.

2, Én nem szóltam be neked, se másnak, te kezdtél el kötekedni, tehát ez téged minősít, nem engem.

3, Tankcsapdával mi a bajod? (ezek szerint te is hallgatod, de semmi köze nincs a témához----> IQ80

2011. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!