Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha két ember kapcsolatát (nem feltétlenül párkapcsolat) úgy jellemezzük, hogy "a kutya a farkát kergeti"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

fölösleges, hülyeség, értelmetlen, nem tud elszakadni tőle de elérni sem tudja pedig az övé

2011. nov. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: egyéb értelmes inger híján unaloműzésként megteszi. Vagy: egyszereplős a játék, de azt az illúziót kelti a játékosban, mintha ketten játszanák.
2011. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet rosszul tettem fel a kérdést, mert nem az egész kapcsolatot, hanem csak egy két ember közötti helyzetet jellemeztek ezzel.


Én arra gondoltam, hogy azt jelentheti, hogy a felek futnak egymás után, és pontosan emiatt nem érik el egymást soha, ergo a 2 fél bejön egymásnak csak nem tudják, nem merik közölni. Félnek beismerni egymásnak az érzelmeiket.

Ebben van ráció, vagy csak belemagyarázás?

2011. nov. 15. 00:38
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Őszintén szólva nekem kicsit belemagyarázásnak tűnik. Nekünk van kutyánk, néha kergeti a saját farkát, el is kapja, és úgy forog vele körben. Általában akkor csinálja, ha unatkozik. Utána is olvastam, miért csinálhatja ezt, azt írták, ha nem elég változatos a környezete, ezt pótcselekvésként végzi. Tulajdonképpen kínjában.


Pont az a lényege, hogy egymaga van, és a játékot is egyedül "kell" megoldania, és ez nem jó neki.


Emberekre levetítve szerintem ezért nem az, amit írtál, vagy ha azt szerette volna vele kifejezni az illető, rossz hasonlatot választott.

2011. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy még ami eszembe jut emberekre: kell neki a másik, kergeti, de ha el is éri, az sem jó, mert leköti egy ideig, de az is csak neki fog fájni. Amíg viszont nincs jobb, így vergődik, pedig a kapcsolat eleve kudarcra van ítélve.
2011. nov. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégiscsak nekem lett igazam. :)
2011. dec. 29. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!