Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek mit jelent, mekkora jelentősége van a férfi szemében annak, ha egy nő beadja a derekát az első két hétben?

Sziasztok! Örök vita tárgya a kapcsolataimban, hogy mikor adom be a derekam a férfinak. Olyan türelmetlenek a pasik, hogy amig nem kapnak meg állandóan csak ezen jár az eszük pedig én nem az a nő vagyok aki egyik ágyból a másikba költözik.

2011. ápr. 5. 11:18  Privát üzenet  

A válaszok

Férfija válogatja. Barátnőm már a második randin lefeküdt a pasival és 2 éve együtt vannak már. Én vártam 3hónapot vele és mégis elhagyott az első szex után. Mostani párom meg csak 9 hónap után feküdt le velem.

Ha szeret a pasi vagy csak nagyon bejössz neki, akkor nem fog rosszat gondolni rólad. Ha meg úgy érzed, hogy itt az idő a szexre és megbízol a pasiban akkor csináld bátran.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011. ápr. 5. 11:25 Privát üzenet
Erre nincs szabály. A vonzalom erősségétől, a neveltetéstől stb függ, hogy ki mikor teszi meg. Ha a férfi szemében ez visszataszító, úgy ne erőltesse. Mindig kettőn áll a vásár.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2011. ápr. 5. 11:28 Privát üzenet

Nekem volt egy lány az életemben. Msnen ismerkedtünk meg és amikor először találkoztunk nálam is aludt..és nem csak aludtunk...:)

Másnap mondtam,hogy szeretnék még mellette ébredni...erre ő is bologatott és adott egy csokot.

10 hónapja együtt vagyunk... és Láv van. :)

Szóval nem mindig elitélendő...egy lány is lehet "kancás"!

üdv :)

F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011. ápr. 5. 11:40 Privát üzenet

Én 3 nap után feküdtem le párommal.

Most leszünk egy évesek és már menyasszony vagyok...Őt nem zavarta,hogy engedtem... :P

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2011. ápr. 5. 12:56 Privát üzenet

Felfogas kerdese az egesz, ismerek olyan pasit akivel, 3 honap utan fekudt le a baratnoje, akkor is azt gondolta, hogy ribi, mivel szerinte minden no az.

Ismerek olyat akinek az ilyesmi nem szamit es az egyejszakas kalandbol lett komoly es szuper kapcsolata.

En a 2 kozott allok, de amugy a jelenlegivel 3 hetet vartunk, csakhogy mi baratok voltunk elotte, szoval ismertuk egymast.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2011. ápr. 5. 15:14 Privát üzenet

Ez sok mindentől függ.

Mi a barátommal már az első héten együtt voltunk, én iszonyúan kívántam őt, ő is engem, akkor meg miért ne? Lassan két éve együtt vagyunk és még mindig nagy a szerelem :).

Szóval nem ezen múlik a dolog.

L/24

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2011. ápr. 5. 16:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, mostmár akkor kezdek megnyugodni de akkor miért nem aktivizálja magát a pasi ha megvoltam neki és nagyon jó volt...nem keres annyit, nem annyira figyelmes meg az érdeklődés hiányát tapasztalom...

# 7/7Időpont 2011. ápr. 5. 16:22 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennétek ha megcsalna a párotok? Legyen az férfi vagy nő. Első reakció?
Tetszik egy 40 év körüli férfi, én 18 éves lány vagyok, első hallásra biztos azt mondjátok hogy nagyon gáz. (részletek lent). A kérdésem ha elolvastad az egészet. Tényleg gáz? És lenne esélyem nála?
Mi a véleményetek arról a 26 éves-állítása szerint szerelmes-értelmiségi nőről, aki az első együtt töltött szilveszteren, a hotel liftjében összeveszik a párjával azon, hogy a...
Ha első látásra nem tetszik egy férfi, attól még lehet belőle nagy szerelem?
Mi a véleményetek arról ha egy nő és egy férfi interneten ismerkedett össze és az első randin megbeszélik az esküvőjük dátumát?
Ha egy érett, komoly gondolkodású férfi az első adandó alkalommal (amikor közelebb kerülhet a nőhöz) nem taperol, csak érzékien csókol, és figyelmes, és érdekli hogy a nő hogy...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!