Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent, mekkora jelentősége van a férfi szemében annak, ha egy nő beadja a derekát az első két hétben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Örök vita tárgya a kapcsolataimban, hogy mikor adom be a derekam a férfinak. Olyan türelmetlenek a pasik, hogy amig nem kapnak meg állandóan csak ezen jár az eszük pedig én nem az a nő vagyok aki egyik ágyból a másikba költözik.
2011. ápr. 5. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Férfija válogatja. Barátnőm már a második randin lefeküdt a pasival és 2 éve együtt vannak már. Én vártam 3hónapot vele és mégis elhagyott az első szex után. Mostani párom meg csak 9 hónap után feküdt le velem.

Ha szeret a pasi vagy csak nagyon bejössz neki, akkor nem fog rosszat gondolni rólad. Ha meg úgy érzed, hogy itt az idő a szexre és megbízol a pasiban akkor csináld bátran.

2011. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály. A vonzalom erősségétől, a neveltetéstől stb függ, hogy ki mikor teszi meg. Ha a férfi szemében ez visszataszító, úgy ne erőltesse. Mindig kettőn áll a vásár.
2011. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy lány az életemben. Msnen ismerkedtünk meg és amikor először találkoztunk nálam is aludt..és nem csak aludtunk...:)

Másnap mondtam,hogy szeretnék még mellette ébredni...erre ő is bologatott és adott egy csokot.

10 hónapja együtt vagyunk... és Láv van. :)


Szóval nem mindig elitélendő...egy lány is lehet "kancás"!


üdv :)

F

2011. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 3 nap után feküdtem le párommal.

Most leszünk egy évesek és már menyasszony vagyok...Őt nem zavarta,hogy engedtem... :P

2011. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felfogas kerdese az egesz, ismerek olyan pasit akivel, 3 honap utan fekudt le a baratnoje, akkor is azt gondolta, hogy ribi, mivel szerinte minden no az.

Ismerek olyat akinek az ilyesmi nem szamit es az egyejszakas kalandbol lett komoly es szuper kapcsolata.

En a 2 kozott allok, de amugy a jelenlegivel 3 hetet vartunk, csakhogy mi baratok voltunk elotte, szoval ismertuk egymast.

2011. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Mi a barátommal már az első héten együtt voltunk, én iszonyúan kívántam őt, ő is engem, akkor meg miért ne? Lassan két éve együtt vagyunk és még mindig nagy a szerelem :).

Szóval nem ezen múlik a dolog.

L/24

2011. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, mostmár akkor kezdek megnyugodni de akkor miért nem aktivizálja magát a pasi ha megvoltam neki és nagyon jó volt...nem keres annyit, nem annyira figyelmes meg az érdeklődés hiányát tapasztalom...
2011. ápr. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!