Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha egy lány nem tud rendesen magyarul?

Figyelt kérdés

Sznob vagyok, ha nem járnék olyan lánnyal, aki nincs tisztában a magyar nyelv szabályaival? Az ilyenektől, mint "az miatt" és "tudnák" a falra tudnék mászni...

Természetesen ha külföldiről van szó, aki esetleg magyarul tanul, az más dolog, de aki az anyanyelvén sem képes helyesen beszélni, azt nem tudnám egyenrangú partnerként kezelni.


2011. nov. 15. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Akkor szakadj meg!
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
felsőbbrendűnek érzed magad, bújj el.
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 MariskaHargitai ***** válasza:
100%
Ha ez tájszólás nála, akkor nincs vele gond. Ha nem, akkor buta. Ha zavar, hogy buta, akkor ne járj vele!
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Az "az miatt" nem helytelen, csak régies. És engem is megb*sz néha az ideg, hogy mennyire képtelenek az emberek helyesen írni.
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Alapvetően fontos tényezőnek tartom az intelligenciát.
2011. nov. 15. 22:22
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Meg értelek az az/ez miatt engem is kiüldöz a világból :D
2011. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Há' mír, van aki így beszé'. Most ez miatt ne itéjjed mán el őket.
2011. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Engem is rettenetesen zavar. Akkor is, ha az illető fiú.

Szegény családban élek, nem vagyok sznob, mégis így gondolom, mint Te.

Ha egy idősebb ember (70 év körüli) nem tud helyesen beszélni/írni, azzal még nincs baj, mert az ő idejében még nem volt szigorú helyesírás. De ma már igazán megtanulhatnának az emberek magyarul. Szerintem az a legvisszataszítóbb, hogy az interneten nagyon sokan egy elfajzott, rövidítésekkel teli magyar nyelvet használnak, ami gyakran érthetetlen.


17/L

2011. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
utolsó, d*gunk?:D
2011. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 22:26


..."rövidítésekkel teli magyar nyelvet használnak, ami gyakran érthetetlen."


A probléma csak az, hogy az általad említett nyelv szinte már nem is magyar... Szomorú sajnos.

2011. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!