Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell nekem ez a lány! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell nekem ez a lány! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja azt mondta hogy nem akar kapcsolatot mert a legutóbbi fiú akivel járt az átverte.

Nemrég pedig járt valakivel de csak 1-2 hétig és szakítottak.

Lehet hogy ez még jobban padlóra küldte(ha igazat mondott nekem pár hónapja).

Mi legyen a következő lépés ha megint találkozok vele? Csak beszéljek vele vagy próbáljam elhívni valahova?


2011. nov. 16. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, és ha úgy látod hívd el valahova, de csak mint barát, vagyis ezt éreztesd vele, aztán ha akarna valamit szerintem kezdeményezne ő.
2011. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ekkorát csalódott, és neked meg nagyon kell ő, akkor türelmesnek kell lenned. Ami azt jelenti, hogy beszélgettek sokat, találkozgattok. Ha látja rajtad, hogy fontos neked, és tényleg érdekel, akkor előbb utóbb meg fog bízni benned. A kitartás és a bizalom elnyerése a legjobb ebben a helyzetben.

Előttem levő: gondolom pasi vagy, és azért írod azt, hogy majd kezdeményez ő, de ezt majdnem teljességgel kizártnak tartom, hogy egy ilyen helyzet után a csaj kezdeményezzen.


27/n

2011. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon ritkán látom és így kevés alkalmam van vele beszélni.
2011. nov. 16. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefon? Neten is lehet ingyen élőben beszélni: ventrilo, skype, msn. A mai modern világban egy csomó lehetőség van. :) Használd ki. :P


27/n

2011. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyedi eset.

Fb-n nagyon ritkán van fent, épp hogy csak megnézi h írtak e neki stb.

Msn-t nem használ a telefonszámát meg nem tudom.

Nem ismerjük egymást még nagyon, kétlem hogy megadná így a mobilszámát.


Élőben jobban szeretek beszélgetni minthogy írogassak.

2011. nov. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!